Saç Renkleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Saç Modelleri
  4. »
  5. Yaza damgasını vuracak saç modelleri

Yaza damgasını vuracak saç modelleri

admin admin -
166 1

Yaza damgasını vuracak saç modelleri

Kıyafetlerde olduğu gibi, saçlarda da her yıl moda değişiyor, farklı stiller ve modeller öne çıkıyor. Havalar ısınıp 2013 yazına girerken bu yazın moda saç modellerini Evoria.com uzmanları sizin için araştırdı.

[adinserter block=”3″]

İşte bu yazın saç modelleri:

Ortadan ayrık saçlar

Bu yıl ortadan ayırarak saça model vermek çok popüler. Sol veya sağdan ayırmak yerine, merkezden ayırarak saçları açık bırakabilir veya ensede toplayabilirsiniz. Maşa ile uçlarda hafif dalgalar oluşturmak ve hatta at kuyruğu ile düz fönleyerek iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Dalgalı saçlara pratik yollarla sahip olmak için gerekli tüm ürünleri Evoria.com’da bulabilirsiniz.

[adinserter block=”4″]

 

Alın bölgesini kapatan modeller

Dramatik bir görüntü yaratmak için, öncelikle saçlarınızı düzleştirmeniz gerekiyor. Saç düzleştiriciniz yoksa Evoria.com’da satışa sunulan Philips ve Rowenta markalı saç düzleştiricilere indirimle sahip olabilirsiniz. Düzleştirme işleminin ardından saçınızı bir yandan diğer yana doğru ayırarak, alın bölgesini neredeyse tamamen kapatın. Daha sonra saçınızı bol biçimde toplayabilirsiniz. Evoria.com uzmanları bu yaz bu saç modelinin çok moda olacağını söylüyor.

İlginizi Çekebilir :   Günümüzün Favori Saç Renkleri

Dağınık saçlar

Bu yaz her yerde yataktan yeni kalkıp sokağa fırlamış gibi görünen kadınlarla karşılaşabilirsiniz. Saç modelinde dağınıklık oldukça gözde olacak. Zahmetsizce stil vermenizi sağlayan bu trend aslında özensizliğin özeni olacak. Saçınızı en doğal haliyle kullanmanızı sağlayan bu trend sayesinde, doğal duruşunuzu destekleyebilirsiniz. Ancak başınızı öne eğerek saça volüm kazandırmanız gerekebilir. Evoria.com’da hacimsiz saçlara özel John Frieda Luxurious Volume serisi saç bakım ürünlerine indirimli sahip olabilirsiniz.

[adinserter block=”1″]

 

Çörek stili topuz saçlar

2012’de balerin topuzlar oldukça modaydı. Kadınlar bu tarzı çok sevdi ve sıklıkla kullanılan bir model oldu. Ancak bu yıl topuzlar aşağıya doğru iniyor. Ayrıca çok muntazam, düzgün yapılmış topuzlar yerine, özensizce, sanki evden çıkarken öylesine arkada toplanmış gibi duran çörek stili topuzlar yapılacak.

60’ların saç modeline yeni yorum

2013’ün en moda olacak saçlarından biri de, altmışlardan kalma bir modelin yeni yorumu. Bu saç modelinde krepeler saçların üstüne doğru yükseltiliyor. Saç, sağ veya sol yandan saçak biçimiyle önden alın bölgesi kapanacak biçimde getirilip, tek tarafta gösterişli bir tokayla tutturuluyor. Saç arkası düz biçimde aşağıya sarkıtılıyor ancak iki yandan birer tutam alınıp, arka ortada küçük bir toka vasıtasıyla birleştiriliyor. Dilediğiniz gibi dağınıklığı bu modelde de kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Gölge, Balyaj, Röfle Renkleri

[adinserter block=”2″]

 

Islak saç modeli

2012 yılında da ıslak görünen saçlar modaydı ancak bu yıl, iki tarz birleşti. Islak görünümlü saçlar geriye doğru taranıyor. Başın üst kısımlarında jöleyle geriye iterek yapıştırılan saçlar, saçın arka kısmında kuru ve özgür kalıyor. Seksenlerin sonlarında oldukça revaçta olan buna benzer modeller bu yaz kadınların gözdesi olacağa benziyor.

– Sponsor Bağlantı –

[adinserter block=”3″]

 

İlgili Yazılar

1 Yorum

  1. destan - -

    güzel olmuş.fakat bence yeterli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir