Son Trend Gölge ve Röfle Eğilimleri

Son trend kızıl gölgeler farklı saç renkleri eğilimleri ile radikal değişime hazır olun. Son trendlerde omuzlarda biten ve enseyi gösteren saç modelleri ön plandadır. İlginç tonlarda saç renkleri uygulamaktan korkuyorsanız. Çağdaş kuaförlerin en yeni buluşlarına göz atarak ilginç olmayan fakat klasik de olmayan röfle ve gölge modelleri ni tercih edin. Kalıcı bir gölge ile uzun vadede saçlarınızı boyamaktan kurtarın. Her zaman gündemde ve moda olan gölge, röfle modelleri için farklı renkler yaratılmış. Değişik stillerde yenilenen saç modası hakkında modern görüntüler ortaya çıkmış.

Göz kamaştırıcı renkler kullanarak doğal gölgeler elde edilmeye çalışılmış. Ne kadar başarılı olduğu tartışılsa da kızıl gölgeler ve koyu kızıl röfleler çok şık olmuştur. Açık sarı üzerine atılan platin ışıklar da oldukça modern bir görünüm kazanmasına yardımcı olmuştur. Kuaförünüz yardımı ile daha geniş bir renk paletine göz atmanızla saç boyama seçeneklerini genişletebilirsiniz. Sitemizde muhtelif konularda bulunan 20.000 adet resmide inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Gölge modelleri için daha fazla örneği ise kategoriler altından bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Kahve Köpüğü Saç Renkleri

Gölgeler ve Röfleler ; Gölgeler son zamanlarda evde yapılmaya başladı. Fakat görüldüğü gibi kolay bir işlem olmadığını belirtmek isteriz. Evde saç b0yamak farklı bir işlemdir. Bunu güzelce yapabilmeniz gölgeleride yapacağınız anlamına gelmemektedir. Fakat röfle daha kolay bir işlemdir ve evde kendinizde yapabilirsiniz.  Eğer evde kendiniz bu işlemi yapıyorsanız saç boyasından daha az saçlarınızda tutmanız gerekir. Çünkü kimyasal maddeler saçınıza zarar vermektedir.  30 dakika gibi bir süre iyi bir zamanlamadır.

Tabiki her saça uygulanır. Fakat uzun saçlarda güzel durmaktadır. Kısa saçlar için bu işlemler doğru değildir. Bizim tavsiyemiz kısa saç modellerine sahip iseniz sadece uçlara gölge attırmanızdır. Uzun saçlar için komple gölge uygulayabilirsiniz.

2 Yorum
  1. Ben buğday tenli ela gözlüyüm saç rengim kahve bakır(bakır renk belli belirsiz)saçıma gölge düşünüyorum bana hangi renkler gider yardımcı olursanız sevinirim

  2. benim tenim beyaz renk goz rengim kahverengi sacimin rengini tam bilmesemde koyu kestane altin sarisi olurmu bazi yerlere icine yanuna gibi yana dibi mor diger yerleri pembe(karsilikli iki yani icin) icinin birkac yerine siyah ve yesil yapsam olurmu hangi boya markasindan yapum bu arada sacim da uzun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir