Günümüzün Favori Saç Renkleri

 

Sizlere günümüzde  en çok tutulan favori saç renkleri örnekleri vermekteyiz. Saç resimlerimize tıklarsanız resimleri büyütebilirsiniz. Renk isimlerine tıklarsanız o bölüme ait kategoriye gidebilirsiniz. Zengin saç renkleri galerimizde size göre mutlaka birşey bulabilirsiniz. Zamanınızı boşa geçirmeyin ve galerimizde dolaşmaya başlayın. Günümüzün en trend stillerinden günümüzün en tutulmuş saç renklerinden oluşan örnekleri sitemizin en çok tıklanan resimlerden tercih ederek sizlere sunduk.
Ballı Bisküvi Saç Renkleri
 Bronz Kahve Saç Renkleri Karamel Saç Renkleri
Ballı Bisküvi                       Bronz Kahve                        Karamel

Yukarıdaki örneklerdeki resimler ballı bisküvi ve bronz kahve, karamel renklerinden oluşmaktadır. En gözde renk tonları olarak göze çarpar ve bayanların çok rağbet gösterdiği renklerdir. Bu üçlü yaz rengi olarak adlandırılabilmektedir.
Kızıl Saç Renkleri Koyu Kumral Saç Renkleri  Kumral Saç Renkleri
   Kızıl Saç Renkleri                 Koyu Kumral                     Kül Sarısı Saç

Kızıl, koyu kumral, kül sarısı gibi renkleri tonları ise baharrenkleri olarak adlandırılır. Bu renklerde cilt renginiz pembe veya brozn olmalıdır. Sade Makyajların yanı sıra renkli makyajlarda yapılabilmektedir. Bakımı kolay ve saçınızın hatalarını belirgin bir şekilde belli etmemesi ile gözde olmayı başarmışlardır.


Gelelim 2011 yılının moda saç renklerine Kum kahve bu yaz çok rağbet görmüştür. Açık kumral her zaman ki gibi favori olarak belirginleşmiş ve light kestane ise beyaz tenli bayanlar için ideal bir renk tonu olmuştur. Gözleriniz de renkli ise bu saç boyasını denemelisiniz. Bu sınıftaki boyalar saçlarınızdaki kırıkları belli etmez fakat bu renk tonları parlak saçlar için idealdir.

İlginizi Çekebilir :   Ten Renginize Uygun Saç Renkleri


Sarı saç renkleri paletinin üçlüsü. Bu üçlü yaz aylarında çok sık kullanılsada kışın neden kullanıyorsunuz demez kimse, Genelde bu tip renklerde kısa saçlar daha çok kendini göstermektedir. Zaten platin saç renkleri uzun saçlarda iğrenç bir görüntü vermektedir. Light sarı ise kısa ve uzun bakımlı saçlarda kullanılabilir. Altın sarısı ise yine kızların favorisi olarak ön görülmektedir. Saç boyası firmalarının en çok rekabet yaptığı tonlardır. Loreal Paris’in ve Palette nin bir çok renk tonu bulunmaktadır. Bunları bakımı ise oldukça kolaydır fakat bakımlı saçlar ile kullanmanız gerekmektedir. Mat ve sönük bir saçta bunlar kendilerini göstermezler.

8 Yorum
  1. kuaforde çikolata kahve yapmıstım sonra ben kendım boyadım igrenc bırenk oldu eskı sacım kumral donebılırmıyım

  2. unut qızım sen o bok renqıyle takılmaya devam sana kım dedı sacını bom bok ed dıyee hadi şimdi yol alll

  3. merhaba arkadaşlar ben esmer kahverengi gözlü yuvarlak suratlıyımm saçlarımı hep kızılın değişik tonlarına boyatıyorum ve çevremdekiler çok beğeniyor kendimde bi farklılık görmek istiorum vee karamel rengine boyatmak istiyorumm ama beni olduğumdan büyük göstermesişni istemiorum koyu kumralda olabilir aslında yada ballı biskivü çok kararsızımm sizin kanılarınıza ihtiyacım var bu arada kuaförde boytmak istemiorumm önce kendim boyamak ve saç renginin bana nası olacağını görmek istiorumondan sonra kuaföre gidip tam anlamıyla o saç renginden emin oldukdan sonra yaptırmak istiorum düşüncelerinmizi bekliorumm çok acill ii günler

  4. merhaba benbuğday tenli uzun saçlı gözlerim bal rengi 43 yaşındayım röfle yaptırmak istiyorum saçlarımda boya yok ana saçım şakaklarım beyazlamış bana nasıl bir röfle çeşidi gider not.saçımı sarıya boyatıp üstüne röfle attırsam olurmu teşekkürler iyi günler

  5. arkadaşlar benim saç rengim karemel ben şimdi koyu kumrala boyatacam ama hangi renk çıkacagından emin degilim bana yardım edermisiniz

  6. ballı bisküvi rengını acık kumral saca sahıp bırısı nasıl elde eder?renk acıcı katmadan nasıl elde edılır?
    bu renk tek renk gıbı gorunmuyor aralarında acık sarı rofle mı var ? sorularımı yanıtlarsanız sevınırım.tesekkurler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir