Kıvırcık Saç Modelleri

 

Bugünkü galerimizde Kıvırcık Saç Modelleri, sarı ve ballı bisküvilerden oluşmaktadır. İnsanlar kıvırcık saçlarını ya düzleştirmeye çalışır veya düz olan saç modelleri ni kıvırcıklaştırmaya çalışmaktadır. Bazılarımız kıvırcık saçları şikayet ederken bazılarımız ise saçlarınızı kıvırcıklaştırmak isterler. Kıvırcık saça sahip olanlar saçlarına uygun model bulamadığından yakınırlar. Özellikle evlenirken veya bir davete giderken bir abiye modeli kullanamayacağını düşünürler. Aslında durum böyle değildir. Sizlere de uygun modeller vardır.

Aslında kıvır kıvır bukleler sizin saçlarınızın hacimli ve dolgun olmasını sağlarlar. Bu yüzden kıvırcık saçlar güçlü ve sağlıklı olmaktadır. Sizler için kıvırcık modelleri üzerine bir galeri sunuyoruz. Bakımlı kıvırcık saçlar çok kıvır kıvır olmazlar daha düzgün bir buklelere sahip olurlar. Eğer saçlarınızı beğenmiyorsanız görüntüsü ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorsanız saçlarınızı bir saç şekillendiricisi ile şekillendirin. Bukleleri düzleştirebilirsiniz. Kıvırcık saç modelleri için bakımında şart olduğunu asla unutmayın. Çünkü saç bakımı bukleleri kabarık olmasını engeller. Saç bakım kremleri ve spreyleri kullanmayı unutmayın.

İlginizi Çekebilir :   Saç Renkleri ve Modelleri

Kıvırcık Saç Modelleri

Saçlarımızı Nasıl Düzleştirebilirim?

Kıvırcık saçlara sahip olan ünlülerimiz bulunmaktadır. Çok güzel modeller ve şekiller vererek, saçlarını güzel görünmesini sağlamayı her zaman başarmışlardır. Sizlerde umudunuzu yitirmeden saçlarınıza bakım uygulayarak saçlarınızın şekillendirme işlemine başlayabilirsiniz. Kıvırcık saçları düzleştirme işlemine defrize denir. Defrize ile saçlarınızı uzun süreli düzleştirerek istediğiniz abiye saç modelleri uygulamasını yapabilirsiniz. Brezilya fönü ise saçlarınıza 6 ay süre ile düz görünmesini sağlamanızda yardımcı olabilir. Sizde kalıcı fön çektirerek 6 ay rahat edebilirsiniz. Bu altı ayda istediğiniz saç modellerini kullanabilirsiniz. Fakat biz yine de saçlarınızı buklelerinizle doğal kullanmanızı tavsiye ederiz Örneklerde gördüğünüz kıvırcık saçlardan oluşan saç şekilleri ni incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Hangi Saç Renkleri uygundur?

Kıvırcık saçlar için uygun saç renkleri önemsizdir. Çünkü saçınıza göre değil cilt ve gözlerinize göre saç rengi seçmenizi öneririz. Beyaz tenli kıvırcık saçlara sahip iseniz kahve köpüğüne ne dersiniz? Kestane renkleri, kahve kızılı ve beyaz tene sahip iseniz siyah bir kıvırcık saç size yakışacaktır. Gözlerinizin renginin belirgin olmasını istiyorsanız buna uygun bir saç rengi seçerek gözlerinizin çevresine belirgin bir göz makyajı uygulamanız gerekmektedir. Unutmayın ki makyaj stiliniz göz ve saçınızın rengine belirginleştirebilir. Kıvırcık saçlara sahip iseniz bunalmayın. Kıvırcık saç modelleri mize göz atın.  

İlginizi Çekebilir :   Kestane Saç Renkleri

Kıvırcık Saçlar Kıvırcık Saç Şekilleri

5 Yorum
  1. çok güzel saç modelleri var ve rekleride çok hoş.baştan 5 inci sıradaki saç renginin adını ögrenebilirmiyim.bide hafif kumral tene gidermi?cevaplarsanız sevinirim :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir