Kahve Renginde Saçlardan Seçmeler

Kahve tonunda saç renkleri en çok kullanılan, en masum saç renkleri olarak nitelendirilmektedir. 2011 yılında da renk tonları iyice geliştirilmiş farklı tonlarda kahve saçlar boy göstermeye başlamıştır. Sizlere kahve tonlarda saç renkleri den buseler sunuyoruz. 9  ayrı renk tonunda örnekler sunarak en çok tercih edilenler aşağıda verilmiştir. 2011 Yılının moda saç rengi olan kahve tonları kendi içerisinde bir çok tona ayrılmaktadır. Lorealin kahve köpüğü, çikolata saç rengi bu yılın en çok satılan saç boya rengi olduğunu yetkiler açıklamıştı. Sizlerde bu yıl saç renginizi trend renk paletinden seçerek karar verin. Özellikle 2011 sonbahar ayında patlama yapan kahve tonları en çok kullanılan saç boyasıdır.

Kahve Saçlar Kahve Saçlar
Kahve Saçlar Kahve Saçlar

En güzel Kahve Tonları hangileridir?

Ton çeşitliliği oldukça zengindir. Çikolata kahve, kızıl kahve, karamel kahve gibi yeni trend saç renkleri bu kategoride yer almaktadır. Bu renk tonları ile kahve makyaj tonlarıda kullanabilirsiniz. Ten renginize göre bir tanesini tercih edebilirsiniz. Kolestonun büyüleyici kahve tonlarını incelemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir :   Platin Saç Renkleri

Genellikle bayanların beğendiği bir ton olarak göze çarpmaktadır. Evde bayanlarımızın daha kolay bir şekilde tonu yakaladığı saç boyalarıda Kahve tonları olduğu için daha çok tercih edilmektedir.

 

Kahve Tonları Saçlarınıza Hangi Makyaj Trendleri uygundur?

Eğer sıcak bir cilt tonuna sahip iseniz, kahve saçlarla en doğru makyaj trendleri arasında sarı veya naturel fondötenler, açık kahve tonlarında allıklar, kahve tonu bir göz kalemi, siyah bir rimel ve kırmızı tonları ruj uygun olarak görülmektedir.

Eğer soğuk bir cilt tonuna sahip iseniz, pembe bir fondöten, pembe allık, siyah bir göz kalemi, siyah rimel ve pembe tonlarda rujlar uygundur.

Esmer bir cilt tonunuz var ise, koyu tonlarda fondöten kullanarak, koyu pembe bir allık tercih etmelisiniz. Göz kalemi ve rimel tercihiniz siyah olmalıdır. Ruj tercihi ise bordo veya koyu kahve olmalıdır.

1 Yorum
  1. sitenize bayıldım uzun zamandır sçlarımı hangi renge boyatsam diye araştırma yapıyordum fakat bir türlü tatmin olamıyordum. fkt siten,z harika anlatmış beni çk aydınlattınız fakat hala saç rengim konusunda karaarsızım. saçlarım çok uzun koyu kestane tonunda yer yer beyazlar var. orta çikolata kahve veya kave köpüğü üzerine 5 6 ton açığı hafif sarıya çalan balyaj yaptırsam nasıl durur. tenim de soluk buğday.TEŞEKKÜR EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir