Çikolata Kahve Saç Renkleri

 

Çikolata Kahve Saç Renkleri, saçlarınızı doğal ve hala çok sıcak görünmesini istiyorsanız saçlarınızda çikolata kahve’yi denemelisiniz. 2010 için en popüler saç rengi trendlerden biri olmaya devam etmektedir. insanların yüzünde renkli, sıcak ve aşık olunası bir doğallığın yanı sıra tüm cilt türüne uygun olan yüzde belirgin bir sıcaklıklığı hissettirençizgisi ile  tercih sebebi olmuştur çikolata kahve renkleri. Saç boyası firmalarından çikolata kahve renkleri için kıyasıya bir yarış başlamıştır. Loreal Paris 535 Çikolata kahve, kolestonun Kahve çikolatası, Palettenin 3,65 kahve çikolatası ve doğal bir boya olan garnierin çikolata kahvesi bu rengin tonlarıdır.

Çikolata Kahve Saç Renkleri  2010 Çikolata Kahve Saç Renkleri
Hafif koyu bir çikolata rengi ile iştah açıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. İnsanlar saç doğduğu saç rengine önem verir çünkü onların yüz özelliklerini belirginleştirmeyen saç renklerinin doğru olmadığını düşünüyorum. Saç rengi insana inanılmaz bir değişiklik katabilir ve saç rengi yüz cilt tonunda inanılmaz bir havaya bürünebilir. Sıcak çikolata, sütlü çikolata gibi ton ayrımı bulunan kahve tonu saç boyasını seçerken cilt renginize göre tercihte bulunmanız gerekmektedir. Eğer saçlarınızda beyaz teller var ise çikolata kahve kapatmayabilir. Buz kahvesi rengi ile beyazlarınızı çok rahat bir şekilde kapatabilirsiniz. Üstelik bu renk tonu çikolata tonuna çok yakın olması ise bir alternatif oluşturmuştur.

İlginizi Çekebilir :   Farklı Saç Renkleri

Moda Çikolata Kahve Saç Renkleri  Çikolata Kahve Saç Şekilleri

Çikolata tonları Saç Boyanızı Korumanın Yolları

– Saç boyası koruyucu şampuan ve saç kremi kullanın.
– Saç renginizi keratin protein ile korumaya alın.
– Güneş koruyucu saç spreyleri kullanın.

Saçlarınızı şampuan kullanmadan temizleyin. Saç kremi ve ılık su ile bunu yapabilirsiniz. Şampuanlarda kimyasal madde daha çok bulunmaktadır. Kullandığınız şampuan kısa süreli durulamalı ürünlerden tercih edilmelidir.  Saçlarınıza boya süreceğiniz için saçlarınız proteinsiz kalmaktadır. Bu yüzden keratin ve protein uygulaması yaptırınız. Protein saçlarınızı güneş ışınlarından, sudan, toz ve kötü hava koşullarından korumaktadır. Saç sağlığınız için keratin ve protein önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir