Evde Yapabileceğiniz Saç Modelleri

Evde yapabileceğiniz Şık bir kaç saç modelleri, sadece bir kaç dakika da yapabileceğiniz bukleler, dalgalar, at kuyruğu stilleri örnekleri aşağıda olacaktır. Saçlarımızı bir kaç aksesuarla renklendirebiliriz. Genç kızlarımız için esinlenme kaynağı olacak stilleri basit ve evde yapılan modeller olarak belirledik. Püf noktası akılda kalıcı, parlak ve doğal görünümlü saç modelleri ne sahip olmaktır. Doğal görünüm için doğru tercih dağınık saç modelleri olarak görülebilir. Aşağıdaki örneğimizi incelediğimiz de şık ve karmaşık bir görünüm söz konusu, bir saç maşası yardımı ile saçlar hafif dalgalandırılmış daha sonra tepeden içeri doğru kıvırılmış uçlar bukle bukle yapılmış çok doğal çok çekici ve çok şık bir saç modelleri elde edilmiş.

 

Diğer örneğe baktığımızda minik minik 2 tane örgü gizlenmiş. Açık düz saçlara yan tarafa ayrılmış iki adet saçların altına şık örgü modeli yapılmış farklı ve güzel bir görünüm yakalanmış. Zarif yüz çerçevesine sahip olanlar için daha iyi bir model çünkü bu model yüzü belirginleştiren bir stil olarak bilinmektedir. Evde kendinizin yapabileceğiniz bu stilin örgü kısımlarını boncukla
süsleyebilirsiniz. Evde bunlara benzer olarak at kuyruğu modelleri yapabilirsiniz. Daha çok alternatif ararsanız. saç modelleri kategorisine göz atınız.

İlginizi Çekebilir :   Kahve Tonları

 

Yukarıdaki örneklerde gördüğünüz sağdaki kabarık saç modeli ilginç ve şık olduğu kadar dikkat çekici bir modeldir. Diğer örnekte at kuyruğu ve saç aksesuarının beraber kullanıldığı bir modeli görüyoruz. Bildiğiniz klasik at kuyruğu modelini evde çok rahat 5 dakikada yapabilirsiniz. Saç aksesuarı ile süslemeniz daha iyi olacaktır. At kuyruğu modelinizi zevkinize göre ister bukleli, ister dalgalı da yapabilirsiniz. İnce siyah bir kurdaleyi saçınıza aksesuar olarak kullanmanız hem estetik bir görünüm kazandırır hemde saç modelinizde hile yapmanızda yardımcı olur. Aslında bu yıl doğal görünümlü saç modelleri m0da bu yüzden bu örnekler popüler ve kullanışlı duruma geliyor. Basit olarak düşünmeyin sizde mutlaka denemelisiniz.

 


Farklı Kolay Yapılan Topuz Modelleri Tercih Edin!

Kuş Yuvası topuz modelleri ve yanda kulak arkasında bırakılan şık bir topuz modeli yapmayı düşünebilirsiniz. Bunları saç aksesuarları ile süsleyebilir ve Saç bandı kullanabilirsiniz.  kuş yuvası topuz arkada toplandıktan sonra saçların içeri kıvrılarak tel toka ile tuturulması ile yapılmaktadır. Diğer kulak arkasında toplanan yan tarafa hareket katan topuz normal bir topuz modelinin saç tokası ile tutturulmasından oluşmuştur.

İlginizi Çekebilir :   Kızıl Saç Renkleri

 

– Sponsor Bağlantı –

1 Yorum
  1. sacimi qizili renge boyamag isteyirem. bunun ucun hansi nomreli boyani qoymag meslehetdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir