Okul Öğrenci Saç Modelleri

 

Bu güzel okul saç modelleri ile kendinizi şımartın.! Eğer okul için ideal saç modeli istiyorsanız örgü ve at kuyruğu modellerine bir göz atın. 2011 saç trendlerinden esinlenerek öğrenci saç stilleri yaratıldı. Spor, pratik ve genç saç modelleri okul için ideal öğrenci stilleri ile birleştirildi. Okula giderken en çok kullanılan saç toplama şekilleri ile modern örgüler birleştirilerek şık saç stilleri ortaya çıkarıldı. Okul yönetiminin de kuralları çerçevesinde en doğru yol saçları arkadan toplamaktır. Saçlarınızı arkadan toplayarak modern bir at kuyruğu da güzel bir fikirdir.

 

Kabarık saç modelleri, üstten toplama şekilleri bu saçlara alternatif olarak sunuldu. Klasik olan saç toplama modernleştirildi. Saçlarınızın uzunluğu yapısı ve dokusu analiz ederek saç modeli tercih etmenizi tavsiye edilmiştir. At kuyruğundan esinlenerek dağınık kabarık modeller yaratıldı ve oldukça beğenildi. 2011 stilleri yeniliklerle dolu. Sizlerde saçlarınızda modernlik ve moda arıyorsanız sitemizi takip ediniz.

 

Öğrencilerimiz genelde at kuyruğu veya örgü saç modelleri tercih ederler. Çünkü yapmak kolaydır. Zaman kazanmak isterler. Fakat bu modeller basit ve zaman almayan okula geç kalmanızı engeller. Hızlıca yapabileceğiniz yandan toplama, üstten toplama saç şekilleri de yapabilirsiniz. Okullarda üniformanıza uygun olan bir saç bandı ile de saçlarınızı toplarsanız şık ve sevimli bir görüntü elde edersiniz.

İlginizi Çekebilir :   Çikolata Saç Rengi Tonları

 

Daha çok dikkat çekmek için saçlarınıza doğal dalgalar yapabilirsiniz. Bir fön makinası yardımı ile veya bir saç maşası ile saçlarınıza dalgalar oluşturun. Daha sonra saçlarınızı yandan toplayın veya arkadan toplayın. Dilerseniz bir saç bandı ile üstten tutturun. Hem zamanınızı almayacak bir model olup hemde oldukça şirin bir görüntü yakalamanızı sağlar. Eğer kıvırcık saçlara sahip iseniz saçlarınızı düzleştirmek istiyorsanız. Saçlarınıza fön çekin daha sonra sabitleyici sprey sıkın. Sabitleştirmek için tel tokada kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir