Saç Renkleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kızıl ve Siyah Tonlar
  4. »
  5. Siyah Saç Renkleri Sert mi? yoksa Çekici mi?

Siyah Saç Renkleri Sert mi? yoksa Çekici mi?

admin admin -
86 0

[adinserter block=”3″]

Siyah saç renkleri ni kullanan bayanlarımız sert mi yoksa çekicimi gösteriyor karar veremediğini görüyoruz. Siyah saç gündüz de aynı gece aynı tonlarda değildir. Işık veya karanlıkta renk değiştirir. Gece kızıllık varken gündüz mavilik olabilir. Fakat her iki durumda da siyah saç rengi tonu sert göstermektedir. Birde beyaz tenli iseniz sertliği ve çekiciliği bir arada yaşarsınız.

Siyah saç sert mi?  Siyah saç sert mi?

Siyah saç renkleri asiliğin simgesidir. Çekici ve asi olan bu renkler her cilt rengine uygun değildir. En uygun olan cilt beyaz ve açık tonlardır. Pembe buğday tenliler için  daha çok kahve tonları uygundur. Bugünlerde siyah saç boyaları mavilik ile karıştırılır. Siyah saçlarda mavi tonlarda gözle görülebilir. ışık yansımalarında özellikle bu belirginleşir. Mavi siyah saç rengi ise 2011 yılında oldukça sık kullanılmış ve beğenilmiştir.

[adinserter block=”4″]

Siyah saç sert mi?  Siyah saç sert mi?

Kızıl ve Mavi Karışımı

Loreal paris renklerinin Récital Préférence serisinin 2,10 mavi siyah ve 3,6 kızıl siyah saç boyaları tonları ile piyasaya girmiş ve oldukça beğenilerek kullanıma başlanmıştır. Siyah saç rengi mat kaldığı için bu renk kombinasyonları daha cazip gelerek tercih sebebi olmuşlardır. Bu tür boyalar gece farklı bir tonda gündüz ise farklı bir tonda görünmektedir. Buda ilgi çeken diğer yanıdır. Saçlardaki kırıklar, elektriklenmeler daha az görülür. Oluşsa bile gözle fazla belli olmaz. Son yıllarda bunlara mor siyah renkleride katılmıştır. Bu tip saç renkleri ile pastel tonlarda makyaj daha uygun görülmektedir. Belirgin makyajlar sert bir izlenim verebilir. Ten rengi görecelli bir kavram vardır. Kendinize yakıştırdığınız rengi saçlarınıza uygulatmada serbestsiniz. Fakat bu tarz saç boyaları açık tenliler için daha uygundur. Koyu tenlilerin sadece siyah saç rengine boyatması uygun olur veya mavi, kızıl, mor gibi renklerin siyah ile karışımları koyu tenlilerde ahenk vermeyebilir.

İlginizi Çekebilir :   Karamel Saç Renkleri

[adinserter block=”3″]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir