Dore Bakır Saç Renkleri

Dore Bakır Saç Renkleri son günlerin formda saç renk tonu diyebiliriz. Dore bu aralar çok sık kullanılmaktadır. Dore kumral ve Dore bakır bunlardan en çok tercih edilenleri olmuştur. Loreal, Koleston, Wella gibi firmalar dore renklerini yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürmüştür.  Dore saç renginin parlaması demektir. Satış patlaması ise bu yıl olmuştur. Dore kızılı beyaz tenlilerde oldukça şık ve hoş görünmektedir. Bilindiği gibi bakır renkleri beyaz tenli bayanlar için çok hoş bir renk tonudur. Beyaz tenliler ile adeta bütünleşen görsel güzelliği ön plana çıkarttığı gibi pembe tonlarda makyaj ile muhteşem bir görüntü elde etmek içten bile değildir.

 
Bu sezona oldukça iddialı giren bakır üzerine uygulanan dore renkleri yaz sezonunda oldukça popülerdi. Zaten kızılın modası her zaman kalıcıdır. Alımlı gösterişli gösteren bir renk tonudur. Bakırda kızılın bir tonu olduğuna göre her zaman göreceğimiz bir renktir. Dore renklerinin parlak olduğundan bahsetmiştik. Dore bakır kullanacaksanız saçlarınızın bakıma ihtiyacı var demektir. Çünkü parlak olduğu için sağlıksız bir saçta hoş görünmücektir. Kızıl saç renkleri sonbahar aylarında da kullanılması uygundur. Toz, rüzgar gibi dış etkenlerden en az etkilenen renklerdir. Çünkü kırıklar, tozlar, soluk cansız bir saç teli kızıl renkler ile belli olmaz. Çünkü kızıl canlı bir renktir. Hataları kapamasını bilir.

İlginizi Çekebilir :   Saç Rengi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Saçlarınızı Evde Boyayabilirsiniz

Evde boya uygulamak isteyen bayanlarımıza ip uçları verelim.  Lorealin 7,64 yoğun kızılı bakırı saç boyası ile 8,34 floransa koyu sarı dore bakırı saç boyası ile karıştırarak kullanırsanız mükemmel bir dore bakırı saç rengine kavuşacaksınız.  Tabi bu verdiğimiz formül açık renki saçlar için geçerli. Saç renginiz kahve tonlarında ise önce bir açıcı kullanmak gerekir. Daha sonra dore bakırı direk saçlara uygularsanız güzel bir sonuç elde edersiniz. Ama yinede evde saç boyamak riskli iştir. İmkanınız var ise kuaföre gitmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir