Saç Renkleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kızıl ve Siyah Tonlar
 4. »
 5. Hürrem Saç Rengi

Hürrem Saç Rengi

admin admin -
181 52

[adinserter block=”3″]

Hürrem sultanın saç rengi en çok tartışılan konulardan bir tanesi, Bir fenomen haline gelen Muhteşem yüz yıl dizisinin en önemli karakterlerinden Hürrem Sultan saç rengi sezonun en çok kullanılan renkleri arasında en başta bulunmaktadır. İrlanda kızılı ve bakır kızılı tartışması yapılan bu renk karamel ve  bakır kızılı arasında bir tondur. Bu renk tonunu kullanmak isteyen izleyicilerimize bir önerimiz var. Kesinlikle evde kendiniz denemeyin ve uzman bir kuaförde saçlarınızı boyatın. Bu renk zor bir renktir. Her saçın üzerinde Hürrem Sultanın rengine ulaşamazsınız. Bir Uzmana danışmakta fayda vardır.

Hürrem Saç Rengi Hürrem Saç Rengi
Hürrem Saç Rengi  Hürrem Saç Rengi

Hatta bazı firmalar hürrem kızılı diye saç rengi çıkarttılar. Fakat bu saç rengine ulaşmak zordur. Karamel ile kızıl arasında bakırımsı bir renk olduğu görünmektedir. irlanda kızılı daha turuncu olmaktadır. Bu renk tonu İrlanda kızılıda değildir. Bu rengi tam olarak yakalamanız için kumral üzerine bakır kızıl renk tonunu saçlarınıza uygulamanız gerekmektedir. Birazda akınca hürremin saç rengine yakın bir ton yakalarsınız. Kızıl saçın bakımı da oldukça kolaydır. Ekstra bir işleme gerek yoktur. Boyalı saçlar için ne kullanıyorsanız onunla devam etmelisiniz. Biraz protein içerikli kremler kullanmanız saçlarınızın daha kuvvetli olmasını sağlamaktadır.

İlginizi Çekebilir :   Kahve ve Sarı Renk Tonları

[adinserter block=”4″]

Hürrem Sultan’ın Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Gördüğünüz gibi Hürrem Sultanı canlandıran Meryem UZERLİ ten rengi beyazdır ve kızılımsı renklerde açık tenli olmak zorundasınız. Aksi takdirde kötü bir sonuç ortaya çıkmaktadır. Bununla birlikte al al yanaklara sahip olursanız saçlarınızla teniniz bütünleşir. Tabi bunu makyaj ile yapabilirsiniz. Tabiki yeşil gözlü veya mavi gözlü olmanız saçınızın güzelliğini iyice ortaya çıkaracaktır.

[adinserter block=”2″]

Hürrem Sultan’ın Takıları

Saçları ile birlikte Meryem Uzerlinin aksesuarlarıda göz önünde olduğu için oldukça beğeni kazandı. Hürrem yüzüğü, Hürremin saç tacı, kolyesi, küpesi gibi takıları piyasaya sunuldu. Özellikle zümrüt yeşili taşlarla bezemmiş yüzüğü bir çok genç kızımızın parmağındaki yerini almıştır.

[adinserter block=”3″]

İlgili Yazılar

52 Yorum

 1. gamze - -

  beni hürremem cok benzetiyorlar ayni sac rengi yaptim güzelde oldu e Beyaz tenliyimde ama gözlerim ela rengi ama yinede cok güzel oldu

 2. merve akın - -

  ben saçımı kına ile bakır yapmak istiyorum kınanın içine bazı şeyler karıştırılıyormuş bilgisi olan var mı???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir