Saç Renkleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kumral-Kahve Tonları
 4. »
 5. Kum Sarısı – Bal Köpüğü – Platin Sarısı – Bisküvi Saç Renkleri

Kum Sarısı – Bal Köpüğü – Platin Sarısı – Bisküvi Saç Renkleri

admin admin -
150 5

[adinserter block=”3″]
 

Ana renk olarak 3 adet saç rengi vardır. Bunlardan en popüleri şüphesiz sarı saç renkleri dir. Sarı tonlarda bal köpüğü, platin sarısı, kum sarısı, ballı bisküvi, karamel kumral vs. diye renklere ayırıyor. Sizlere bunların hepsini bir araya topluyoruz. Sarı renklerden oluşan saç boyası paletleri incelediğinizde şüphesiz en zengin saç renk tonu sarıdır. Sizlere bir çok seçenek sunar. Her cilt tipine ve her saç tipine göre renk tonu bulunmaktadır. Açık tonlarda platin, koyu tonlarda bal köpüğü ve ballı bisküvi renkleri en favorilerdendir. Altın sarısı her zaman ki gibi vazgeçilmezdir. Pembe ve beyaz ciltler için altın sarısı en uygun olandır.
Kum Sarısı - Bal Köpüğü - Platin Sarısı - Bisküvi Renkler Kum Sarısı - Bal Köpüğü - Platin Sarısı - Bisküvi Renkler
Yılın En Favori Renkleri!

Bu yıl en çok kullanılan renkleri bir araya topladık. Bal köpüğü, bisküvi sarısı ve kum sarısı gibi renkler oldukça revaçta ve çok kullanılmaktadır. Firmaların en çok satılan boya renklerinden oluşmaktadır. Yaz renkleri olarakta adlandırılan bu boyalar güneş ışıklarında bir iki ton kaybedebilirler. Bu yüzden renk açmasıda olsa bozulmayacak tonlarda oldukları için ve açık renkleri de olması onları yaz mevsiminde kullanıma zorluyor. Televizyondaki dizi ve filmlerde oynayan oyuncuların da çok sık kullanması bunların halkımızda moda haline gelmesini sağlamaktadır.
Kum Sarısı - Bal Köpüğü - Platin Sarısı - Bisküvi Renkler  Kum Sarısı - Bal Köpüğü - Platin Sarısı - Bisküvi Renkler

İlginizi Çekebilir :   Kahve ve Sarı Renk Tonları

Aşağıdaki örnekler bal köpüğü nün açık tonları olarak görülmektedir. Kısa saçlara vermiş olduğu hava ve gösteriş iyi bir kategoride olduklarını göstermektedir. Bu renk boyalar uygulanmış saçların bakımı hassas olmalıdır. Çünkü mat, soluk ve hacimsiz saçları güzel göstermemekte ve saçınızdaki boya hakkını verememektedir. Platin renkleri ise yaz renginin en başında gelmektedir. Kullanımı cesaret ister ve her bayan buna cesaret edemez kullanmaz. Fakat platinler karamel ve sarı üzerine güzel bir gölge modelleri olabilmektedir. Sizlerde biraz cesaret ederek bu renk tonlarını deneyebilirsiniz. Sonuçta saçınızın kökünün sizde olduğunu unutmayınız.
Kum Sarısı - Bal Köpüğü - Platin Sarısı - Bisküvi Renkler Kum Sarısı - Bal Köpüğü - Platin Sarısı - Bisküvi Renkler

İlgili Yazılar

5 Yorum

 1. EylülHülya.. - -

  Niall’ın kum sarısı saçlarına dokunmak istiyorum..

 2. İhale Haberleri - -

  Kum Sarısı Saç Rengi

 3. Tolga Yıldırım - -

  kum sarısı saç olur mu deme anne olacak ben birazdan gidip boyatıcam olucakasdf

 4. Gokhan Acikli - -

  bildiğin kumsarısı beyaz renk arkadaş bu

 5. mehmet can atasoyu - -

  kahve tonu olarak kum sarısı seviyom ben anakin skywalker saçı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir