Saç Renkleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Saç Renkleri
  4. »
  5. Blake Lively Sarı Saç Renk Tonları

Blake Lively Sarı Saç Renk Tonları

admin admin -
150 0

[adinserter block=”3″]

 

Gossip Girl yıldızı Blake Lively bayanlarımızın beğenisini kazanıyor. Sarı Saç Rengi tonu ve saç modeli zarifliği ile kızlarımızın ilgisini çekmektedir. Blake Lively nin zarif saç modelleri ve sarı saç rengi tonunun örneklerini sizlere sunuyoruz.  En çok tercih edilen bal renkleri Blake Lively ile gündeme gelmiştir. Bal tonlarını bir çok saç modeli ile bütünleştiği bir galeri ile örnekler veriyoruz. Bal rengi harici, platin ve sarı tonlar ilede Blake Lively sık sık görülmektedir. Eğer cilt tonunuz buna uygunsa kullandığı saç renkleri örneklerini sizde deneyebilirsiniz. Aşağıdaki örnekleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Sarı Saç için En iyi Örnek Blake Lively

Sarı saç renkleri en çok tercih edilen saç boyasıdır. En güzelde Blake Lively ile örnek verilebilir. Bir birinden farklı modellerle altın sarısı tonunu güzelce temsil etmektedir. Dalgalı saçlarda nasıl görünür? en güzel örneği yukarıdaki resimlerdir. Sarı saçlardaki örgü stillerine örnekte yukarıda görülmektedir. Sarı saçlar dalgalarla hacim  sağlar. 2012 yılında ise en çok üstlerin düz uçların dalgalı olduğu saç modelleri olarak görülmektedir. Blake Lively Gossip Girl dizisindeki karakterinde de en çok bu model ile sahne almıştır. Genç kızlarımız bunu örnek alarak kendilerine uygulamıştır.

İlginizi Çekebilir :   Bronz Kahve ve Kum Sarısı Saç Renkleri

 

Dalgalı saçlarda Sarı Tonları

Dalgalı saç modelleri için sarı tonları çok önemlidir. Çünkü yüzünüz tombul ise ve daha ince göstermek isterseniz dalgalı saçlar tam size göredir. Düz sarı saçlarda yüzünüzün tombulluğu daha çok ortaya çıkmaktadır. Fakat dalgalı sarı tonlar daha ince göstermektedir.

[adinserter block=”4″]

Sarı saç boyasının en güzel durduğu modelde dalgalı saç modelleri olarak bilinmektedir. Eğer ten renginizde buna uygunsa kesinlikle denemenizi öneririz. Saçların ahenkle dans etme söylentisi işte budur. Sarı tonların dalgaları ile havalı görünmesidir. Başka bir artısı ise de altın sarı tonları dalgalı saçlar ile çok doğal görünmektedir.

[adinserter block=”3″]

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir