Saç Renkleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Saç Modelleri
 4. »
 5. Saç Renkleri Bal Köpüğü

Saç Renkleri Bal Köpüğü

admin admin -
125 3

[adinserter block=”3″]

 

Bal köpüğü saç renkleri 2011 yılına girerken en favori olandır.  2011 ortalarında bal köpüğü saç renklerinin moda olacağını düşünüyoruz. Zaten bal köpüğü tonlar her yıl revaçta bir renk olup bayanlarımızın beğenisini her zaman kazanmayı başarıyor. Bal köpüğü bu yılın en çok kullanılan ve en favori saç rengidir. Ünlülerimizde sık sık bal köpüğü ile görülmektedir. Bal köpüğü buğday, pembe ve beyaz tenliler için daha uygundur. Bakımı zordur. Kırıklar belli olmaktadır. Bu yüzden saçlarınıza iyi bakmak zorundasınız. Saçlarınızı geniş ağızlı fırçalar kullanarak tarayınız. Çok sık fırçalamayınız. Aksi takdirde saçlarınız çabuk kırılır. Saçlarınızı çok aşırı sıcaklıkta kurutmayınız ve fön çekmeyiniz. Saç düzleştiricisini çok sık kullanmayınız aksi takdirde saçlarınız matlaşır ve yıpranmış bir görüntü verir. Bal rengi açık tonlardan sayılmaktadır bu yüzden parlak ve hacimli olması kendini göstermesini sağlar.
 

Saçlarda Bal Köpüğü Modası

Son yıllarda patlama yapan bal tonları renklerinin asıl sebebi her ten rengine uygun olmasıdır. Buğday, Bronz ve beyaz tenli olmanız hiç farketmez. Bal rengi tonu ile oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Bal tonları saç boyasını saçlarınıza uygularken saçlarınızın açık renk olması önemlidir. Tam rengini kazanması için koyu saç renginiz varsa önce bir ön boyama yapmanız sarı bir ton rengine saçlarınızı boyatmanız gerekmektedir. 1 ay kadar sonra da saçlarına bal tonu uygulamanız gerekir.

İlginizi Çekebilir :   Saçlarda Örgü Modası

Bal Köpüğü Tonlarının Bakımı Hakkında Püf  Noktaları

– Saçlarınızı Renk koruyucu şampuan ile yıkamalısınız.
– Saçlarınıza bakım saç kremi kullanmalısınız.
– Renk koruyucu sprey kullanmalısınız veya renk koruyucu saç maskesi kullanabilirsiniz.  Keramine buna bunlara örnek olarak verilebilir. Ürün olarak Multivitaminli saç maskeleri bulunmaktadır. Saçı besler, saçın yapısını geliştirir, saçların hacmini artırır ve saçlarınıza renk tonunuzu korur, yumuşaklık verir. Saçlarınızın parlak görünmesini sağlar.

[adinserter block=”3″]

İlgili Yazılar

3 Yorum

 1. sezen mK - -

  Baekhyun’a niye bütün saç renkleri yakışıyor?

 2. melike saray - -

  Saç renkleri çok önemlidir ten rengine yakışmalıdır…

 3. bng - -

  saç renkleri bile hep birbirlerine yakın renkler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir