Trend Saç Renkleri

 

Sizler için 2010 – 2011 yıllarının en trend saç renkleri ni bir araya topladık. Sarı saçlar, kumral, fındık kabuğu renklerinin yoğunluğundaki renklerde ton farklılıkları bulunmakta. Sonbaharın saç rengi fındık kabuğu ve kumral tonlarıdır. Güneş ışınlarının az olduğu mevsimde koyu renkler kullanılabilir. Yazın koyu renkler  güneşlerden açarken  kışın bu tonlar rengini korur. Saçlarınızı yıkarken renk koruyucu şampuanlar tercih ederseniz saç renginiz çok açmaz. Bu yılın trend renklerinden oluşan galerimiz aşağıdadır. Örneklerdeki resimlerde altın sarısı, kumral tonları ve soğan kabuğu ile birlikte fındık kabuğu tonlarını bulacaksınız. Bu yıl en çok tercih edilen saç rengi trendleri arasında olanları seçerek sizlerle paylaşıyoruz.
Saç güzelliğini vurgulayan en büyük etkenin saç renkleri olduğunu düşünürsek trendleri takip etmemiz gerekmektedir.
Trend Saç Renkleri Trend Saç Renkleri
2011 Kış Trend olan Saç Renkleri

2011 kışında muhteşem görünmek istemezmisiniz? Eğer cevabınız evet ise bu yılın trendlerine bir göz atalım isterseniz. Bu yıl sonbaharda kızıl tonlara ağırlık verildiğini görüyoruz. Birazda daha pastel renklerinden fındık kabuğu da çok sık kullanılan tonları arasındadır. Altın sarısı ve sarı tonlarda renkler ise yine çok tavsiye edilen saç boyaları olmuştur.  Kendinize uygun saç rengini belirlerken doğallıktan uzaklaşmamanızı öneririz.

İlginizi Çekebilir :   Çikolata Tonları Saç Renkleri

Trend Saç Renkleri Trend Saç Renkleri

Sarı tonlar; arasında, platin, altın bal rengi gibi tonlar özellikle buğday tenli ve açık tenli bayanlar için en uygun renkler arasındadır. Sarı saçın bakımı tabiki zordur. Eğer tercihiniz sarı saçlar ise kesinlikle tembel olmamalı onlara iyi bakmalısınız.
Kahve Tonlar; Çikolata, karamel kahve, kızıl kahve, bakır kahve gibi renkler bu yılın çarpıcı renkleridir. Uzun şaçlar için bakımı biraz zor olsada saç rengin koruyucu şampuan ile yıkamanız yeterli olacaktır.
Siyah Tonlar; Soluk tenli bayanlar için uygun bir renk tonudur. saç rengi ile cilt tonu arasındaki kontrast yakalanmalıdır. Gözler belirginleşirse daha güzel bir görünüm elde edilir.
Kızıl Tonlar; Sıcak ve eğlenceli bir renk tonudur. Her zaman trend renkleri vardır. Bunların en başında bakır kızıl, irlanda kızılı, kahve kızıl tonları, akaju kahve gelmektedir.

Trend Saç Renkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir