Röfle – Gölge – Balyaj

 

Bugünkü yazımız da Kızıl üzerine röfle ve gölge modellerini konu aldık. Kızıl üzerine sarı gölgeler, kahve kızıl modellerin üzerine sarı ışıklar ideal tonlardır. Platin üzerine siyah gölgeler ise çok farklı ve trend bir modeldir. Bayanlarımızın en çok beğendiği Röfle, Balyaj ve gölgeler özen ister. Size yakışanı illahi bulmanız gerek aksi takdir de yapmacık olur oyuncak bebek saçı gibi durur. Bu yüzden sizlere bu konuda bol modeller sunacağız. Röfle, Gölge gibi modelleri evinizde yapmak çok zordur. Bu tip saç stillerini bir uzman kuaför yaptırmanız gerekmektedir. Bu yılın modası olan kahve kızıl saç renklerine atılan kızıl gölgeler veya uçlarına atılan kızıl renkler çok moda olmuştur. Örnekteki resimlerden  3. sıradaki buna bir örnektir. 1. Sırada ki saç renkleri her zaman gündemde olan ve en çok kullanılan gölge renkleridir. Kahve üzerine atılan sarı ışıklar büyüleyici olmaktadır. Saçlarınızda bakımlı ise parlak ve güçlü görünümü ile bu rengi iyice şenlendirir.

Röfle Renkleri Röfleli Saç Modelleri

En Uyumlu Röfle ve Gölge Renkleri Hangileridir?

İlginizi Çekebilir :   Gölge, Balyaj, Röfle Renkleri

Gölgeler ve röflelerde renkler ters orantılı olmalıdır. Mesela kahveye sarı gölgeler veya koyu sarıya daha açık sarı gölgeler uygundur. Kızıla sarı ışıklar, siyah saçlara kızıl gölgeler, sarı  saç renklerine platin tonlarında gölgeler uygun olarak görülmektedir. Açık kahveye atılan karamel gölge ise muhteşem olmaktadır. Biraz uçuk kaçık birşey istiyorsanız ki bunları özellikle genç kızlar veya rock ve punk müzik dinleyen ziyaretçilerimiz kullanırlar. Sarı üzerine pembe balyaj modelleri, siyah üzerine platin tonlarında balyaj modelleri uygun görülmektedir. Bunlarla ilgili örnekleri aşağıda görmektesiniz.

 

Röfle Modelleri Röfleli Saçlar
Röfle, Gölge, Balyaj Modelleri için Saç Bakımı Nasıl Olmalı?

Bu tarz saçların bakımı aslında zor değildir. Bakımlı ve sağlıklı görünmesi önemlidir. Bunun için renk koruyucu şampuan ile birlikte saçlarınızın hacim kazanması ve parlaması için bazı koruyucular kullanmanız önemlidir. Aloe veralı saç kremleri, şampuanınızın saç kremi, saçlarınızın parlaması için hint yağı, kakao yağı, badem yağı ve saçlarınızı durularken biraz sirke damlatmanız saçlarınızı parlamasına yardımcı olur. Röfleli saçlar için Schwarzkopf’un OSIS Magic uçuşmayı önleyen ve saçlarını parlatan saç serumu kullanmanızı tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir :   Ten Renginize Uygun Saç Renkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir