Abiye Saç Modelleri

 

Geçen gün yapılan saç modelleri fuarından seçmeler. Abiye Saç Modelleri, düğün ve nişan törenlerinizde, özel gün ve gecelerde, iş yemeklerinde kullanabileceğiniz sizlere özel seçkin modeller arasında kakül modelleri, saç toplama şekillerinden farklı örnekler, trend örgü stilleri ve topuz modelleri bulunmaktadır. Bir birinden güzel abiyeler için sitemizde bolca örnek bulunmaktadır.Örneklerde gördüğünüz üzere Yuvarlak bir kuş yuvası taç şeklinde örülen bir fransız örgü stili ve arkada şekilli toplanan saç modelleri çok şık ve modern dünyanın bir simgesi gibi durmaktadır. Bu şekilde uygulanan abiye saçları nişanbaşı ve düğün saçı olarak kullanılabilmektedir. Evde yapamayacağınız bu saçlar için mutlaka bir kuaföre gitmelisiniz. İyi bir kuaför sizi gideceğiniz davete güzelce hazırlayabilir. Arkada toplanan bir platin renklerinde saç modeli örneği de iş yemekleri ve mezuniyet törenleri için uygun bir saç modeli olarak görülmektedir.

 

Hangi Saç Modeli  için Hangi Saç Rengi Uygundur?

Çok sık karşılaştığımız bu soru için şöyle diyebiliriz. Kahve tonlarında bir saç renginiz var ise toplama modelleri ve örgü, topuz modelleri gibi saçlar için uygundur. Eğer güzel bir sarı saça sahip iseniz. Saçlarınızı toplamayın. Salın ve uzun saçlarınızın havası ve hacimleri sizlere iyi bir görüntü kazandırsın. Eğer saçlarınız kısa ise rengi önemli değildir. Kısa saçlar için çok seçenek yoktur. Bu yüzden nikah, düğün ve nişan gibi törenler için en azından saçınız orta boy olarak uzatılmalıdır. Uzun saçlar için daha çok saç modelleri alternatifleri bulunmaktadır.

 

İlginizi Çekebilir :   Kum Sarısı - Bal Köpüğü - Platin Sarısı - Bisküvi Saç Renkleri

Röfle, Balyaj, Gölge gibi modeller Abiye Saç Modelleri için uygunmudur?

Tabiki, bu tür saçlar her zaman gösterişli ve havalı olmuşlardır. Röfle ve gölge gibi saç stilleri abiye saç modelleri için uygundur. Kahve üzerine atılan karamel renginde bir ışık saçlarınızı apayrı bir  havaya sokacaktır. Eğer Sarı saç renkleri nden hoşlanıyorsanız. Sarı saçınıza platin renklerinde veya karamel renklerinde bir ışık atarak gölge modelleri tercihini yapabilirsiniz. Eğer balyaj modelleri istiyorsanız.  Kendinize uygun bir saç rengi tonunu tercih edebilirsiniz. Gölgelerde ise durum daha kolaydır. Gölge modelleri tercih etmek isterseniz orantılı renkleri seçmelisiniz. Örnek vermek gerekirse koyu kahveye açık kahve gölge atılmalıdır. Sarı renklere daha açık veya daha koyu sarı renklerinde gölge atılabilir. Sizler için en uygun saç modelleri ni sunmaya çalıştık umarım başarılı olabilmişizdir.
 

 

1 Yorum
  1. ya ben sarısınım ablamın düğünü var ama hala ne yaptıracağımı bilmiyorum sanırım yıne klasık topuz yaptırıcam offfffff bizim kadferimiz bu sanırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir