Gölge, Balyaj, Röfle Renkleri

 

Örneklerde kahve tonları üzerine platin ve sarı röfle ve gölge modellerinden oluşmaktadır. Uzmanlar tarafından en iyi gölgelerin kahve üzerine platin sarı tonları olduğu söylenmektedir. Sizler de bu tür stilleri tercih edeceksiniz bu renkleri göz önünde bulundurunuz. Bayanlarımız bazen farklılık arar veya yaratır. Gölge, Balyaj, Röfle gibi değişikliğe giderler. En favori gölgeler kahve üzerine karamel ışıklardır. Bu yıl en çok kullanılan gölge olarak göze çarpmıştır. Sarı röfleler yıllardır en çok kullanılan modellerdendir. Örneklerde orta boy küt saçlar ve kakül modellerden röfle ve gölgeler sunulmuştur. Platin saç renkleri en çok bu stil saçlarda kullanılmaktadır. 1. Resimde kahve üzerine platin sarısı röfleler göz kamaştırmaktadır.  Sizlere bunların örneklerini sunmaktayız. Resimlerin üzerini tıklayarak büyütebilirsiniz. 

 

Bu tarz saçlar için saç bakımı oldukça kolaydır. Gölge, Röfle gibi stillerde sırf bu stil saçlar için özel krem ve koruyucu spreyler bulunmaktadır. Bunları kullanırsanız saçlarınızdaki bozulma olmayacaktır. Saçlarınız her daim bakımlı ve temiz olmaktadır. Sık sık saçlarınızı yıkarsanız saçlarınız daha az yıpranır ve temiz ipeksi bir görünüm elde edilebilir. Saçlarınızın parlaması için saç parlatıcı kremler kullanabilirsiniz. Doğal yöntemlerle hindistan cevizi yağı, kakao yağı gibi doğal yöntemlerle saçlarınıza bakım uygulayabilirsiniz. Ayrıca limon veya sirke ile saçlarını durularsanız yine saçlarınızda gözle görülebilen bir parlaklık oluşmaktadır. 
 Gölge, Balyaj, Röfle RenkleriGölge, Balyaj, Röfle Renkleri
Aşağıdaki Örneklerde ise kahve üzeri sarı ışıklar göze batmaktadır. Saçlarınızda en iyi etkileri sarı ışıklarla göz kamaştırıcı bir görüntü elde edebilir. Günümüzde hemen hemen her bayanın kullandığı bir uygulama olarakta göze batmaktadır. Genel de iş kadınlarının ve öğrencilerin de çok sık kullandığı bir stildir. Saçlarınızda değişiklik her zaman iyiye işarettir. Sizlerde cesaretli olarak saçlarınıza gölge, röfle ve balyaj atmaktan korkmamalısınız. 
  Gölge, Balyaj, Röfle Renkleri Gölge, Balyaj, Röfle Renkleri

İlginizi Çekebilir :   Pastel Tonlarda Röfle - Balyaj Renkleri
6 Yorum
  1. offf saçlarım doğru düzgün şekle girmio artık yha ne yapsam olmuo kırıklarım çoğalıo napmam gerekio:S

  2. çok az saç resimelri ve renleri koyulmuş aradığım rengi bulamıyorum….

  3. ıstedıgım renk yok daha fazla renk koymalısınız ben kızıl sac ve ustune sıyah röfle sekıllerını arıyorum yardımcı olurmusunuz bılen varsa

  4. bnde aaltın sarısı istiyorm ama brda onun resmi yok o yüzden burya altın sarısının fotoqrafını qoyarmısını<

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir