Dore Bakır Saç Renkleri


Dore Bakır Saç Renkleri son günlerin formda saç renk tonu diyebiliriz. Dore bu aralar çok sık kullanılmaktadır. Dore kumral ve Dore bakır bunlardan en çok tercih edilenleri olmuştur. Loreal, Koleston, Wella gibi firmalar dore renklerini yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürmüştür.  Dore saç renginin parlaması demektir. Satış patlaması ise bu yıl olmuştur. Dore kızılı beyaz tenlilerde oldukça şık ve hoş görünmektedir. Bilindiği gibi bakır renkleri beyaz tenli bayanlar için çok hoş bir renk tonudur. Beyaz tenliler ile adeta bütünleşen görsel güzelliği ön plana çıkarttığı gibi pembe tonlarda makyaj ile muhteşem bir görüntü elde etmek içten bile değildir.

 

Devamını Okuyun »

Karen Gillan – Akaju Kahve Saç Renkleri


Hollywood yıldızlarından Karen Gillan kullanmış olduğu saç renkleri ile herkesin beğenisi kazanıyor. İzleyicilerimizden aldığımız maillere göre bu rengin tam ne olduğu çok sık sorulmaktadır. Karen Gillanın saç rengi akaju kahve saç rengine çok benzemekte ama tam anlamıyla akaju kahve diyemeyiz.  Akajunun kızıla kaçan bir renk tonu olduğu görülmektedir. Akaju son yıllarda Loreal Paris’in çıkardığı en ilgi çekici tonlardan bir tanesidir. Küllü akaju tonları bulunmaktadır. Aşağıdaki örneklerde buna ilişkin resimlerdir. Kutudaki rengi yakalamak için koyu saçlarda uygulanması gereken bir tondur. Mesela, kahve tonlu saçların üzerine akaju kahve  uyguladığınızda tam rengini almaktadır. Fakat bir kaç yıkamadan sonra biraz açar kendi tonuna oturur. Sabırlı olmak gereklidir. Açık tonlu saçlarda kırmızı kestane gibi durmakta ve pek beğenilmemektedir. Bu tarz tonları bir uzman elinden geçmesi beklenir.  

 
   Devamını Okuyun »

Hürrem Saç Rengi


Hürrem sultanın saç rengi en çok tartışılan konulardan bir tanesi, Bir fenomen haline gelen Muhteşem yüz yıl dizisinin en önemli karakterlerinden Hürrem Sultan saç rengi sezonun en çok kullanılan renkleri arasında en başta bulunmaktadır. İrlanda kızılı ve bakır kızılı tartışması yapılan bu renk karamel ve  bakır kızılı arasında bir tondur. Bu renk tonunu kullanmak isteyen izleyicilerimize bir önerimiz var. Kesinlikle evde kendiniz denemeyin ve uzman bir kuaförde saçlarınızı boyatın. Bu renk zor bir renktir. Her saçın üzerinde Hürrem Sultanın rengine ulaşamazsınız. Bir Uzmana danışmakta fayda vardır.

Hürrem Saç Rengi Hürrem Saç Rengi 
Hürrem Saç Rengi  Hürrem Saç Rengi

Hatta bazı firmalar hürrem kızılı diye saç rengi çıkarttılar. Fakat bu saç rengine ulaşmak zordur. Karamel ile kızıl arasında bakırımsı bir renk olduğu görünmektedir. irlanda kızılı daha turuncu olmaktadır. Bu renk tonu İrlanda kızılıda değildir. Bu rengi tam olarak yakalamanız için kumral üzerine bakır kızıl renk tonunu saçlarınıza uygulamanız gerekmektedir. Birazda akınca hürremin saç rengine yakın bir ton yakalarsınız. Kızıl saçın bakımı da oldukça kolaydır. Ekstra bir işleme gerek yoktur. Boyalı saçlar için ne kullanıyorsanız onunla devam etmelisiniz. Biraz protein içerikli kremler kullanmanız saçlarınızın daha Devamını Okuyun »

Sayfalar 1 ve 3123

Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Kum Sarısı Kakül Modelleri Gölge Topuz Modelleri Evde Saç Boyama At Kuyruğu Saç Modelleri Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Bakır Kızılı 2013 yaz saç modelleri Kahve Köpüğü Gelin Topuzu Soğan Kabuğu Saç Kesimleri Dore Rengi Nedir? Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Doğal yollardan saç parlatmak Kısa saçlar kimlere yakışır? Balyaj Kahve Tonları Röfle Fındık kabuğu Karamel Kahve Küllü Kumral Çikolata Tonları Bronz Kahve Kuş yuvası topuz modelleri Akaju Kahve Perçemli saç

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim