Kahve Köpüğü Saç Renkleri


Son günlerde kahve köpüğü saç renkleri çok favori oldu. Bu yıl kahve tonlarının ağır bastığını açıkca görebiliyoruz. Kahve tonlarının kahve köpüğü renkleri bal köpüğüne yakın fakat biraz daha koyusudur. Buğday tenliler de ve esmer tenlilerde oldukça güzel görünmekte ve Bakımı daha kolaydır. Kahve köpüğü renk tonunu Palette Saç Boyası 8-65 numaralarında bulabilirsiniz. Palette de iki seri var. Deluxe olan biraz daha koyu bir ton olduğunu bilmenizi isteriz. illede makyaj isteyen bir saç renkleri değildir. Yüzü yorgun göstermez. Günün her saati enerji dolu bir görüntü vermektedir. Evde iki boya gerektirebilir. Boyanın ne üzerine yapıldığı önemlidir. Fakat kuaförler direk rengi tek seferde yakalıyor. Gün geçtikçe biraz açabiliyor. Işıltılı bir renk tonudur. Parıldayan ve göz alıcı bir renktir. Göz alıcı yansımaları vardır. Doğal görünümlü ve beyazları kapamada oldukça başarılıdır.

 

Kahve Köpüğü Nasıl bir Renktir?

Kahve köpüğü saç renklerinde bal köpüğüne benzerliği göre daha fazla bakır tonları mevcuttur. Bu renk tonlarında ilk boya yaptığınızda capicino rengine benzer daha sonra boya aktıktan sonra bakırlıkları daha belirginleşerek bal köpüğüne doğru yaklaşır. Çokta makyaj gerektirmeyen bir renk tonu olarak göze çarpmaktadır.  Kahve köpüğü en açık kahve tonudur 8,65 numaralı tonlar açıktır. Yansımaları sarı olmaktadır. Bal köpüğü nün bir ton daha koyusudur. içerisinde bakır ışıltılar bulunmaktadır. Çok canlı güzel bir renktir.  Saçlarınız koyu renklerde ise biraz daha koyu sonuç alırsınız. Açık renk üzerine kutudaki rengin aynısını yakalarsınız. Kusursuz olmasını istiyorsanız kuaföre gitmeniz gerekir. Çünkü tam olarak bu tonu evde yakalayamazsınız. Önce renk açıcı ile saç boyatınız akıtılır daha sonra saçlarınıza saç boyası uygulanır. Her ten rengine uygundur. Fakat Buğday tenliler için ideal bir tondur.
 

 


Kategori : Kumral-Kahve Tonları, Saç Modelleri, Saç Renkleri
Etiketler : ,1 Yorum “Kahve Köpüğü Saç Renkleri”

  1. sinem krkyn | 12 Ağu 2012 , 06:35

    gerçekten çok mükemmel bir renk. hep bunu kullanıyorum çok ta memnunum :) bütün hanımlara tavsiye ederimm

Yorum Yazın

Mesajınız


Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Kuş yuvası topuz modelleri Kahve Köpüğü Gölge Soğan Kabuğu At Kuyruğu Saç Modelleri Kahve Tonları Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Balyaj Akaju Kahve Karamel Kahve Kakül Modelleri Perçemli saç Saç Kesimleri Röfle Fındık kabuğu Bronz Kahve Kısa saçlar kimlere yakışır? Evde Saç Boyama Bakır Kızılı Topuz Modelleri Küllü Kumral Doğal yollardan saç parlatmak Gelin Topuzu 2013 yaz saç modelleri Dore Rengi Nedir? Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Kum Sarısı Çikolata Tonları

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim