Saç Renkleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kumral-Kahve Tonları
 4. »
 5. Çikolata Saç Rengi Tonları

Çikolata Saç Rengi Tonları

admin admin -
232 3

[adinserter block=”3″]

 

Çikolata kahve saç renkleri bir çok cilt tonuna ve renk tonu seçeneği nedeni ile bir çok kadının favoridir. Bir çok renk tonu gibi çikolata renk tonlarıda doğadan renklerini almıştır. Genelde bu renkleri uzmanlarımız üç tona bölerler. Bitter çikolata rengi, sütlü çikolata ve orta çikolata olarak adlandırırlar.  Orta tonlardaki renkler genelde koyu ciltler için birebirdir ve kısmen saçı parlak bir yüzey oluşturur. Saçlar donuk olmaz parlar.

Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları
Bitter çikolata saç renkleri, bazen siyah saç renkleri ile ayırt etmek zor olabilir. Bu renk siyah ile kahverengi arasında bir renktir. Gölgeyi andırır. Bronz ve buğday tenliler için ideal bir renktir. Parlak ve bakımlı görünür. Hacimli katar. Diğer rengimiz ışıklı çikolata rengi karameli andırır. Kahve gölgeler atılmış gibi görünmektedir. Saçı parlak gösterir. Canlı bir renktir ve kahvenin açık tonudur.
Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları

Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları
Çikolata Saç Rengi Tonları

İlginizi Çekebilir :   Çikolata Tonları Saç Renkleri

İlgili Yazılar

3 Yorum

 1. tuğçe erzurumluoğlu - -

  merhabalr sitenzi yeni keşfettim.ve saç renkleri ile ilgli köşenizi okudum. ben de açık çikolta kahve renklerni bğenyorum. yani bazı kuaföre begendgm rengi gtöstrnce çikolta kahve dyor. ama bazı gttgm iyi kuaförlern de çikolta khve dynce çok kızıllı yda koyu bir renk anladgnı dşünyorum.Nasıl tarif etmeliym? çnkü katalogta yapay saç telindende anlaşılmıyor.Ya ben çoğu kşide güzel sıcak khve tonlrı göryorum ama kuaföre o rengi anlatamyorm tam olarak.hatta bkç foto bulmaya çalıştım.okdr arştrdm netten.tam beğendgne yakın foto da bulmak mümkün değil. ancak bikç fto buldum. o renkleri size atsam. o renkler ton olarak neye denk geliyor. bna yardımcı olablrmsnz. o fotoları size atmam mümkünmü. bi mail adresnz var mı?

 2. tuğçe erzurumluoğlu - -

  bana istemedgm halde bir çikolta kahve rengi yapıldı..koleston perfect 7/77 tonu. baya kahvesi yoğun geldi bana. hatta kahve gibi bile gelmedi bana. biraz kızıllı gözüktü gözüme. siz karameli andıran ışıklı çikolata demişsiniz o nasıl elde ediliyor acaba? ben çikolata kahve hiç istemedigim halde böyle yapıldı.Ve saçım açma işlemi gördü.ben kumral tonunda açık bir renk istiyordum.kumral kahve gibi.Ama sıcak bir renk istiyordum. Şimdi nasıl döncem napcam bilmiyorum.Çikolata kahveyle alakalı bir resim bile göstermedim adama. bu çok yoğun bir renk ve koyu. daha ilk boyamada böyle bişey oldu. ben düzenli boyatarak güzel bi renk otursun istiyordum saçımda. napabilirim.

 3. berrak - -

  kumral tonu için altın yansımalı kumralları tercih ediyorum,8.3 deneyin derim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir