Saç Renkleri

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Saç Kesimleri
 4. »
 5. Saç Kesimleri ve Renkleri

Saç Kesimleri ve Renkleri

admin admin -
75 2

[adinserter block=”3″]

 

Saç Kesimleri ve Renkleri, yayınlarımıza devam ederken sizlere en tok renkleri sivri kesimlerden örnekleri, kıvırcık saç modelleri örneklerini, su dalgası, tost saçlar gibi kesimlerden oluşan galerimizi sunuyoruz. Hangi saç kesimlerinde hangi renk kullanılır sizlere bunlardan örnekler sunacağız. 2011 Favori saç kesimleri yandan tutamlı modeller ve dalgalı modelleri tercih ediniz. Düz saçlar ve abiye modelleri için yandan topuz modeller ve yandan saç toplama modelleri bu yılın en çok tutulan saç modelleri arasındadır. Bu yıl uzmanlar bir birinden güzel stiller geliştirdiler. Aşağıda örneklerde inceleyeceğiniz abiye saç modelleri ve kıvırcık örnekleri göreceksiniz. 2 Resimde gördüğünüz koyu kahve kızılı saç rengi kendine güven veren bir iş kadını havası yaratmıştır. Bu modeli kuaförünüze tarif ettiğinizde kolayca yapabilirsiniz. 
 Saç Kesimleri ve Renkleri Saç Kesimleri ve Renkleri

En  iyi Saç Kesimi Nasıl Olmalıdır?

Saç kesimi zordur. Çoğu insan yeni bir saç kesim modelinden korkarlar.  Bir çoğumuz aynı saç şeklini korumak için çaba sarfederiz. Bir model tuttururuz yıllardır onu kullanırız. Aslında yeni bir seçim yapmak illede kötü olacak anlamına gelmezler. Biraz internette araştırma yaparsanız ve kuaförünüze danışırsanız size yakışacak saç kesim modelini mutlaka bulacaksınız. Saç kesiminizi belirlerken yüz şekliniz, saç yapınız önemli rol oynamaktadır.
Saçınızı birden kısa kestirmeyin veya birden uzatmayın fakat saç uzunluğunuza uygun farklı bir model değişikliği mutlaka yapmalısınız. Dikkat etmenizi gerektiren en önemli olay şudur. Başkasında gördüğünüz beğendiğiniz bir saç modelini yaptırdığınızda size uygun olmayabilir. Sizde o çekiciliği vermeyebilir. Size yakışmayabilir. Her insanın kendine özgü  bir yüz şekli, bir alın yapısı bir burun yapısı vardır bunları göz önünde bulundurmadan saçlarınızda değişikliğe gitmemelisiniz veya size en uygununu bulmalısınız.

İlginizi Çekebilir :   Kızıl Saç Renkleri

[adinserter block=”4″]



Saç Kesiminizi Değiştirerek Riske Girmekten Korkmayın!

Saçlarınız ne kadar kötü olursa olsun mutlaka telafisi vardır. Yeni saç modelleri nizi beğenmesenizde sizin beğendiğiniz bir modele kestirebilirsiniz. Eğer saçlarınızı kısalttıysanız saçlarınızı uzamasını beklerseniz. Fakat mutlaka cesaretli olup kendinize yakışan en güzel saç modelini bulana kadar değişikliğe gitmekten korkmayın. Saçlarınızı kestirirken şunu unutmamak gerekir. Katlı saç modelleri saçlarınızdaki hacimi artırır. Daha kolay bir bakım yapmanızı sağlar ve saçlarınızdaki bu sağlıklı görünüm çevrenizdekiler tarafından mutlaka farkedilir.

Saç Kesimleri ve Renkleri
 Saç Kesimleri ve Renkleri

Benzer yazılar

İlgili Yazılar

2 Yorum

 1. sevinc ibrahimova - -

  bana yardim edin sacarim kuruyor ne yapin meslehet isteiyorum azerbaycandan yaziyorum pakpa.

 2. rabia kuşdal - -

  ya ben saçlarımı uzatmak istiorum ama nasil acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir