Karamel Saç Renkleri

Karamel saç renkleri her geçen gün daha çok kişi tarafından kullanılmaya başlamıştır. Sarı tonlar ile bal rengi ve kızıl tonlarının karışımı gibi durmaktadır. Eğer saçlarınızı boyatmak istiyorsanız ve hangi renge boyatacağınızı bilmiyorsanız karamel tonlarınıda tercih edebilirsiniz. Uzman bir kuaför vasıtası ile saçlarınızı boyamayı tercih etmenizi tavsiye ederiz. Karamel renklerini evinizde doğal yollardan boyamak oldukça zor olacaktır. Tam rengi tutturamayabilirsiniz. Bir uzmanın saçlarınızı analiz etmesi gerekebilir. Çünkü koyu saç rengine sahipseniz karamel renkleri tam tonuna ulaşamayabilir. Sizlerde fikir sahibi olmak için biraz araştırma yapmayı deneyebilirsiniz. Karamel tonları çok hoş bir görünüme sahip çekici ve farklı bir renk tonudur. Saçlarınızın rengini daha çok açmak istiyorsanız en doğru olan renk açma metodu karamel saç renkleri ne altın sarısı röfle attırmaktır. Röfle modelleri için en uygun renk tonlarından bir tanesidir. Diğer renk açma yöntemi ise saçlarınızın diplerine sarı dip boyası yaptırmaktır.

Karamel saç renkleri karamel saça röfle modelleri

  Hangi Cilt Renkleri Karamel Tonlarını Kullanabilir?

Örneklerden gördüğünüz üzere pembe cilt tonları için en uygun renkler arasında bulunmaktadır. Pembe tenliler ile uyumlu bir ton olarak göze çarpmakta ve beyaz tenliler içinde uygun bulunmaktadır. Eğer koyu bir ten rengine sahip iseniz asla karamel renkleri tercih etmeyiniz yoksa saçlarınızı tekrar boyatmak için gün sayarsınız.

İlginizi Çekebilir :   Platin Saç Renkleri

Hangi Marka Boya Kullanmalıyım?

Bu tamamen sizin  tercihiniz. Doğal bir boya istiyorsanız naturel kullanabilirsiniz. Kalite istiyorsanız saç yapınıza göre değişebilir.
Loreal, Koleston ve wella gibi markaları tercih etmeniz kalite konusunda biraz daha şanslı olduğunuzu gösterir. Evde kendiniz saçlarınızı boyamak isterseniz kesenize göre bir marka almayı tercih edebilirsiniz. Fakat kendinizi kuaförünüzde uzman ellere bıraktığınızda doğal boyaları ve kalite olanları tercih ediniz. Bir saç boyası ne kadar geç akıyorsa o kadar kalitelidir diye bir olay yoktur. Saçlarınızdan boya akma süresi saçlarınızın bakımına bağlı olmaktadır.

Karamel Saç Rengi karamel renkleri

5 Yorum
  1. mrbalar öncelikl ebu siteyi bizlere sundugunuz için çok tşk ederim. benim size sorum şuolcak şimdi arkadaşlarımdan bazıları karamel renge boyattılar ama pekte yakıştıgını söyleyemem renleri mat düşmüş nednese bende karamel rebgi seviyorum ve boyatmak istiyorum ama kararsızım bu sited eilk baştaki bayanın saç rengi çok hoşuma gitti o renk istiyorum ama boyanın adını ve hangi karamel oldugunu bana gönderirseniz sevinirim lütfen yardımcı olun hoşçakalın

  2. merhaba saçımı boyatmak istiyorum ama karamel rengine saçımın rengi kahve siyah arası çağla ve bengünün saç rengini çok beğendin ama rengin adını bilmiyorum.bana yardımcı olurmusunuz renk konusunda hangi saç rengi lütfen..

  3. arkadaşım bu renk sadece karamel değil karamel rengin üstüne ve aralarına altın sarı atmışlar yani röflenin ana rengi karamel karamelin üzerine sarı yapmışlar kendin elde edemezsin bu rengi

  4. 1 ve 2 deki karemelin renk tonunu öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir