Son Trend Gölge ve Röfle Eğilimleri


Son trend kızıl gölgeler farklı saç renkleri eğilimleri ile radikal değişime hazır olun. Son trendlerde omuzlarda biten ve enseyi gösteren saç modelleri ön plandadır. İlginç tonlarda saç renkleri uygulamaktan korkuyorsanız. Çağdaş kuaförlerin en yeni buluşlarına göz atarak ilginç olmayan fakat klasik de olmayan röfle ve gölge modelleri ni tercih edin. Kalıcı bir gölge ile uzun vadede saçlarınızı boyamaktan kurtarın. Her zaman gündemde ve moda olan gölge, röfle modelleri için farklı renkler yaratılmış. Değişik stillerde yenilenen saç modası hakkında modern görüntüler ortaya çıkmış.

Son Trend Saç Renkleri Son Trend Saç Renkleri

Göz kamaştırıcı renkler kullanarak doğal gölgeler elde edilmeye çalışılmış. Ne kadar başarılı olduğu tartışılsa da kızıl gölgeler ve koyu kızıl röfleler çok şık olmuştur. Açık sarı üzerine atılan platin ışıklar da oldukça modern bir görünüm kazanmasına yardımcı olmuştur. Kuaförünüz yardımı ile daha geniş bir renk paletine göz atmanızla saç boyama seçeneklerini genişletebilirsiniz. Sitemizde muhtelif konularda bulunan 20.000 adet resmide inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Gölge modelleri için daha fazla örneği ise kategoriler altından bulabilirsiniz.

Devamını Okuyun »

2011 Sarı Saç Renkleri Trendleri


2011 yılında sarı saç renkleri trendleri hakkında örnekler aşağıdadır. 2011 de en çok kullanılan sarı tonları üzerinde incelenme yapılmıştır. 2011 yılında en çok kullanılan altın sarısı ve light sarı saç rengidir. Bunların dışında bal köpüğü, ballı bisküvi renkleride moda olan renklerdendir. Fakat biz bugün altın sarı ve light sarı üzerinde duracağız. Sarı renklerinin tonları çok zengindir ve Loreal, Palette, Wella, Neva colour gibi firmalar bir çok tonda saç rengi boyası piyasaya sunmaktadır. Bu yıl moda olan sarı tonlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

  
Altın sarı saç renkleri

Altın sarı saç renkleri için Avril Lavigne ve Blake Lively örnek olarak verilmiştir. Bu iki ünlü modayı yakından takip eden ve saçları örnek olarak gösterilen ünlülerdir. Ünlülerin ipeksi saçları ve parlak bir saç yapısına sahip olma nedeni saçlarına uygulanan saç bakımı dır. Sarı saç renkleri nin bakımı zor gibi görünsede aslında oldukça kolaydır. Saç şampuanı kullanırken renk koruyucu özelliği olmasına dikkat ediniz. Sarı saçlar kırıkları çabuk belli eder. Saç kırıklığında, saçın kırıldığı yerden kesilmesi doğru olandır. Sarı saçlarınızı tararken uçtan dibe doğru taramanız gerekmektedir. Aksi takdirde saçlarınızda matlaşma ve kırıklar oluşabilir. Sarı saçlarda kırıklar çabuk belli olmaktadır.

Devamını Okuyun »

Uzun Saçlarda Koyu Kahve Tonları


Uzun saçlar üzerinde kahve renkleri nin nasıl durduğunu incelemek istedik. Uzun saç modelleri en çok kullanılan renkler sarı ve kahve tonlarıdır. Açıkcası uzun saçlarda da en çok bunlar hoş durmaktadır. Kahve tonları çok çeşitli ve zengin bir saç rengidir. Kumral, kahve köpüğü, koyu kahve gibi tonları kendi içinde tekrar açılmaktadır. Bir iki ton renk farkı kahve de çok fark etmektedir. Brozn ve koyu renkli tenlerde muhteşem durduğu gibi açık tenliler içinde kahve tonları saç renkleri oldukça yakışmaktadır. Çünkü doğal bir renk olduğundan uzun saçlarda güzel görüntü verir. Saçlarınızın bakımlı ve parlak olması, sağlıklı bir görünüm açısında da önemlidir. Çünkü uzun saçlarda mat saç, soluk sağlıksız bir saç görüntüsü görüntünüzü baştan aşağı değiştirir. Hoş olmayan bir saç modeliniz olur.

 

 Kahve Tonları ile Makyaj Önerileri

Kahve ve kumral saçlarda makyaj sade olabilir. Hatta sade makyaj ile çok masum ve hoş bir görüntü elde edilebilmektedir. Koyu kumral renklerde pembe tonlarında yapılan makyaj güzel bir imaj yaratmaktadır. Örnek verecek olursak kahve veya gri tonlarında rimel kullanılmalıdır. Pembe tonlarında ruj kahve veya pembe tonlarında allık kullanılması uygundur. Sarı tonlarda fondöten de kahve saçlarına uygun olmaktadır. Uzun saçların bakımı zor olmaktadır fakat kahve saç renkleri kırıkları ve yıpranmış saçları belli etmemektedir. Uzun saçlar için kahve tonu güzel bir renk olabilir.
  

Devamını Okuyun »

Sayfalar 1 ve 16123456789...Son Sayfa »

Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Kuş yuvası topuz modelleri Balyaj Küllü Kumral Saç Kesimleri Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Fındık kabuğu Soğan Kabuğu Dore Rengi Nedir? At Kuyruğu Saç Modelleri 2013 yaz saç modelleri Karamel Kahve Kahve Tonları Kakül Modelleri Bakır Kızılı Doğal yollardan saç parlatmak Gelin Topuzu Bronz Kahve Perçemli saç Kahve Köpüğü Topuz Modelleri Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Çikolata Tonları Evde Saç Boyama Gölge Kum Sarısı Röfle Kısa saçlar kimlere yakışır? Akaju Kahve

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim