Platin Saç Renkleri


Saç renkleri deyince en favori renk şüphesiz sarıdır. Tabi ki sarının da kendi arasında tonları vardır. İşte size Platin Sarısı  Modelleri, beyaza yakın olan bu saç rengi gençlerin dahaçok tercih ettiği bir ton olarak görülmektedir. Saçlarınızı platine boyatmayı düşünüyorsanız hemen karar vermemelisiniz.  Unutmayın ki saç boyasını saçlarınıza uyguladığınızda yani saçlarınıza boya yaptığınızda beğenmesenizde hemen saç rengi değişikliği yapamazsınız. Aksi takdirde saçlarınızın yanma tehlikesi altında kalabileceğini hatırlamalısınız. Platin renkleri en uygun olan röfle ve gölgelerdir. Bazen balyajlarda da iyi sonuçlar verebilirler. Kahve üzerine veya bir sarı üzerine platin röfleler harika ötesi olmaktadır. Platin saç rengi üzerine kül rengi veya siyah röflelerde trendy bir modele sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Resimleri büyütmek için üzerlerine  tıklayınız.

Platin Saç Rengini kullanmak istiyorum Nasıl Bir Makyaj Yapmalıyım?

Platin tonları için gözleri belirgenleştiren koyu tonlarda makyajları tercih etmelisiniz. Gözleriniz eğer renkli ise mavi tonlarda veya yeşil tonlarda makyaj yapabilirsiniz. Tabiki mavi renkli gözler için mavi, yeşil renklerde gözler için yeşil renklerde makyaj yapmanız gözlerinizi ön plana çıkaracaktır. Platin rengi donuk bir renk olduğu için yüzünüze renk veren makyajları tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Bu tonlarda saç boyası için cilt tonunuzun beyaz olması zorunludur. Koyu tonlarda cilt renkleri için uygun değildir. Aynı zamanda buğday, bronz tenleri içinde uygun olmayan bir saç rengidir.


  

Nasıl Saç Modelleri Kullanmalıyım?
 
Platin sarısı saç renkleri için kısa saç modelleri daha uygundur. Bilindiği gibi ünlü ses sanatçısı Rockçı Pink sürekli platin tonlarını kullanır. Kısa saçlar için daha uygundur çünkü saç rengi donuk bir renktir uzun saçlarda veya orta boy saç modelleri için uygun olmaması gayet doğaldır. Eğer Saçlarınız uzunsa sakın bu renk tonunu tercih etmeyiniz yoksa hayalet gibi olabilirsiniz. Genelde Rock ve punk müzik severlerin çok sıklıkla kullandığı bir saç rengi olduğunuda hatırlatmak isteriz.


Kategori : Saç Renkleri, Sarı Saç Renkleri
Etiketler :


Yorum Yazın

Mesajınız


Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Röfle 2013 yaz saç modelleri Kuş yuvası topuz modelleri Kahve Tonları Soğan Kabuğu Topuz Modelleri Kısa saçlar kimlere yakışır? Saç Kesimleri Bakır Kızılı At Kuyruğu Saç Modelleri Karamel Kahve Evde Saç Boyama Kakül Modelleri Kahve Köpüğü Akaju Kahve Kum Sarısı Balyaj Fındık kabuğu Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Perçemli saç Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Gölge Dore Rengi Nedir? Doğal yollardan saç parlatmak Çikolata Tonları Gelin Topuzu Bronz Kahve Küllü Kumral

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim