2011 Yaz İçin Kısa Saç Modelleri


2011 yaz için kısa saç modelleri örneklerini verirken, saç renklerinden kahve tonları ön planda tutularak, sırası ile platin renk tonları, sarı ve fındık kabuğu renklerinden örnekler incelenmiştir. Sıcak havaların ferahlığını kısa kesimler ile yaşayın. Saçlarınızda kısa olarak trend moda kesimler tercih edin. Kısa modeller düşündüğünüz gibi sınırlı değildir, benzersiz muhteşem modellerde içinde barındırmaktadır. Saç renginizi ten renginize göre belirlersiniz kısa saç modeline göre bir renk belirlemenize gerek yoktur.

Katlı kısa saç modelleri ve dağınık modeller en revaçta olan stillerdendir. Kısa saçlara verilen dalga ilgi çekici olabilir. Farklı model yaratmak sırf kuaförünüzün beceresine değil, birazda sizin hayal gücünüze bağlıdır. Yumuşak görünümlü kısa saçlarda mevcuttur. Sert görünümlü olanlarda bunu belirlerken yüz şeklinize göre tercihte bulununuz. 

 

Yaz mevsiminin İdeali Kısa Kesim Saç Modelleri  

Yaz mevsiminde bunalmamanız için ferah bir yaz için kısa saç modelleri önerilir. Fakat kısa saçları taşımak daha zordur. Yüz şekliniz ve çene yapınız bunda önemli rol oynar. Örnek olarak kare, oval, şekilli yüzler için güzel bir kesim tekniğidir. Sivri çene, düz çene için uygundur. Kısa saç modelleri cesaret ister fakat güzel modeller bulmak zor değildir. Bob kesimi, modern katlı kısa kesimler sizlere hava katabilir. Kısa saç kesimi için korkmadan cesaretli olmanız gereken bir saç modelidir.Perçemli, kakül, küt gibi seçenekleri bob tarzların yanında değerlendirebilirsiniz.  Kısa saçlar her yaş grubuna uygundur. Olgun bayanlarımızda da genç kızlarımızda da çok çarpıcı ve göz alıcı kısa saç modelleri görünmektedir.

Devamını Okuyun »

Yeni Saç Renkleri


Yeni Saç Renkleri yayınlarken kahve tonlarından fındık kabuğu saç renklerini tercih ettik. Bu yılın modası haline gelen bu renk saçlarınıza dinamik bir görünüm kazandırarak sizlere çok yakışacağını düşünüyoruz. Bu yıl favori saç trendleri fındık kabuğu ve sarı tonları üzerine olacaktır. Bal renkleri ise etkileyici ve masumluğu sizin kullanmanız için bir sebep olabilir. Cilt renginizinm koyuluğu saç renginize yansımaktadır. O yüzden bunlara dikkat ederek saç renginizi tercih ederseniz doğru iş yapmış olursunuz. Sarı tonları her zaman zengin bir alt yapıya sahiptir. Sizlerde saçlarınızda yeniliğe gitmek istemezmisiniz?

2011 yılında yeni renkler arasında en farklıları Akaju Kahve ve Koleston serisinin Aşk Ateşi Renkleridir. Akaju karameli andıran beyaz tenliler için mükemmel ve farklı bir stildir. Orta ve kısa saçlar ile bütünleşerek sizlerin görünümünü baştan aşağı değiştirir. Koleston markasının Aşk Ateşi rengi ise patlıcan morunun biraz farklı bir tonu olarak görülmektedir. Bu saç rengi de beyaz tenliler ve kırmızı yanaklara sahip bayanlar için ideal bir görüntü vermektedir. Bu tarz saç boyalarının bakımları zor değildir. Biraz cesaretle görünümünüzü değiştirebilirsiniz.

  Koleston Aşk Alevi AKaju Kahve

Devamını Okuyun »

Saç Kesimleri ve Renkleri


Saç Kesimleri ve Renkleri, yayınlarımıza devam ederken sizlere en tok renkleri sivri kesimlerden örnekleri, kıvırcık saç modelleri örneklerini, su dalgası, tost saçlar gibi kesimlerden oluşan galerimizi sunuyoruz. Hangi saç kesimlerinde hangi renk kullanılır sizlere bunlardan örnekler sunacağız. 2011 Favori saç kesimleri yandan tutamlı modeller ve dalgalı modelleri tercih ediniz. Düz saçlar ve abiye modelleri için yandan topuz modeller ve yandan saç toplama modelleri bu yılın en çok tutulan saç modelleri arasındadır. Bu yıl uzmanlar bir birinden güzel stiller geliştirdiler. Aşağıda örneklerde inceleyeceğiniz abiye saç modelleri ve kıvırcık örnekleri göreceksiniz. 2 Resimde gördüğünüz koyu kahve kızılı saç rengi kendine güven veren bir iş kadını havası yaratmıştır. Bu modeli kuaförünüze tarif ettiğinizde kolayca yapabilirsiniz. 
 Saç Kesimleri ve Renkleri Saç Kesimleri ve Renkleri

En  iyi Saç Kesimi Nasıl Olmalıdır?

Saç kesimi zordur. Çoğu insan yeni bir saç kesim modelinden korkarlar.  Bir çoğumuz aynı saç şeklini korumak için çaba sarfederiz. Bir model tuttururuz yıllardır onu kullanırız. Aslında yeni bir seçim yapmak illede kötü olacak anlamına gelmezler. Biraz internette araştırma yaparsanız ve kuaförünüze danışırsanız size yakışacak saç kesim modelini mutlaka bulacaksınız. Saç kesiminizi belirlerken yüz şekliniz, saç yapınız önemli rol oynamaktadır.
Saçınızı birden kısa kestirmeyin veya birden uzatmayın fakat saç uzunluğunuza uygun farklı bir model değişikliği mutlaka yapmalısınız. Dikkat etmenizi gerektiren en önemli olay şudur. Başkasında gördüğünüz beğendiğiniz bir saç modelini yaptırdığınızda size uygun olmayabilir. Sizde o çekiciliği vermeyebilir. Size yakışmayabilir. Her insanın kendine özgü  bir yüz şekli, bir alın yapısı bir burun yapısı vardır bunları göz önünde bulundurmadan saçlarınızda değişikliğe gitmemelisiniz veya size en uygununu bulmalısınız. 
  

Devamını Okuyun »

Sayfalar 1 ve 212

Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Kahve Köpüğü Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Gölge Evde Saç Boyama Karamel Kahve Kuş yuvası topuz modelleri Bakır Kızılı Çikolata Tonları Röfle Kısa saçlar kimlere yakışır? Soğan Kabuğu Bronz Kahve Kum Sarısı Perçemli saç Kahve Tonları Topuz Modelleri Küllü Kumral Doğal yollardan saç parlatmak Kakül Modelleri Saç Kesimleri Fındık kabuğu Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Balyaj Dore Rengi Nedir? Gelin Topuzu 2013 yaz saç modelleri At Kuyruğu Saç Modelleri Akaju Kahve

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim