Yeni Saç Renkleri

Yeni Saç Renkleri yayınlarken kahve tonlarından fındık kabuğu saç renklerini tercih ettik. Bu yılın modası haline gelen bu renk saçlarınıza dinamik bir görünüm kazandırarak sizlere çok yakışacağını düşünüyoruz. Bu yıl favori saç trendleri fındık kabuğu ve sarı tonları üzerine olacaktır. Bal renkleri ise etkileyici ve masumluğu sizin kullanmanız için bir sebep olabilir. Cilt renginizinm koyuluğu saç renginize yansımaktadır. O yüzden bunlara dikkat ederek saç renginizi tercih ederseniz doğru iş yapmış olursunuz. Sarı tonları her zaman zengin bir alt yapıya sahiptir. Sizlerde saçlarınızda yeniliğe gitmek istemezmisiniz?

2011 yılında yeni renkler arasında en farklıları Akaju Kahve ve Koleston serisinin Aşk Ateşi Renkleridir. Akaju karameli andıran beyaz tenliler için mükemmel ve farklı bir stildir. Orta ve kısa saçlar ile bütünleşerek sizlerin görünümünü baştan aşağı değiştirir. Koleston markasının Aşk Ateşi rengi ise patlıcan morunun biraz farklı bir tonu olarak görülmektedir. Bu saç rengi de beyaz tenliler ve kırmızı yanaklara sahip bayanlar için ideal bir görüntü vermektedir. Bu tarz saç boyalarının bakımları zor değildir. Biraz cesaretle görünümünüzü değiştirebilirsiniz.

  Koleston Aşk Alevi AKaju Kahve

Altın sarısı ve fındık kabuğu renkleri eskiden beri vardı. Fakat rekabet öyle bir hal aldı ki firmalar farklı tonlarda saç boyası üretmek için bir birine yakında olsa bir iki ton açtılar boyaları. Örneklerde gördüğünüz altın sarısı ve fındık kabuğunun karışımı bir renk tonu ve oldukça hoş durmaktadır. Pembe ten rengine sahip bayanlarımız için ideal bir ton oluşturulmuş.  Hafif ve koyu makyakları kaldırabilecek, ayrıca röfle ve gölge gibi modelleri de bu renkler için uygun olmuştur. Bu saç renkleri için saç modelinin bir önemi yoktur. ister uzun isterseniz kısa saç kesimi yaptırın fark edecek bir şey yoktur. Aşağıdaki örneklerdeki 1. resim fındık kabuğu nun koyu tonlarıdır. 2. Resim ise çikolata kahve tonlarıdır. Bu örneklerimiz esmer ve buğday tenli bayanlar için ideal tonlardır. Bütün  boya markalarında bulabileceğiniz bu tonların bir kaç renk tonu bulunmaktadır. Sonbahar ve kış mevsimlerinde daha sık kullanılan bu saç boyalarının bakımları için koruyucu şampuan yeterlidir. Ekstra bir bakım gerekmez tabi yaparsanız da iyi olur.

İlginizi Çekebilir :   Çikolata Saç Rengi Tonları

Fındık Kabuğu Çikolata Kahve

7 Yorum
  1. bunların fındık kabuğu rengi olduğundan emin misiniz??? Burdan bakınca sarı gibi duruyorlar…

  2. mrb ben beyaz tenli yeşil gözlüyüm hangi renk bana uygundur kızıl ve siyah hariç

  3. Merabalar Bnm ten renqim buqday sac renqim ise cok koyu deqil cok acık kumralda deqil kuaförler diyolarki hnqi renqi atsak tutar süper sac renqinz var ben ise kararsızım karamel veya bal küpü İstiyorum eyLülde düqünüm var yarDımcı oLurmsnz

  4. saçıma çok meraklı bir bayanım buğday tenliyim saçım uzun hemen hemen her renge saçımı boyattım am en çok platin tonununda röfle yaptırdım şu an tüm saçımı çikolata kahvesi ve çok hoş acaba yine eskiye döneyimmi kararsızım sizin görüşünüz nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir