2011 Sarı Saç Renkleri Trendleri


2011 yılında sarı saç renkleri trendleri hakkında örnekler aşağıdadır. 2011 de en çok kullanılan sarı tonları üzerinde incelenme yapılmıştır. 2011 yılında en çok kullanılan altın sarısı ve light sarı saç rengidir. Bunların dışında bal köpüğü, ballı bisküvi renkleride moda olan renklerdendir. Fakat biz bugün altın sarı ve light sarı üzerinde duracağız. Sarı renklerinin tonları çok zengindir ve Loreal, Palette, Wella, Neva colour gibi firmalar bir çok tonda saç rengi boyası piyasaya sunmaktadır. Bu yıl moda olan sarı tonlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

  
Altın sarı saç renkleri

Altın sarı saç renkleri için Avril Lavigne ve Blake Lively örnek olarak verilmiştir. Bu iki ünlü modayı yakından takip eden ve saçları örnek olarak gösterilen ünlülerdir. Ünlülerin ipeksi saçları ve parlak bir saç yapısına sahip olma nedeni saçlarına uygulanan saç bakımı dır. Sarı saç renkleri nin bakımı zor gibi görünsede aslında oldukça kolaydır. Saç şampuanı kullanırken renk koruyucu özelliği olmasına dikkat ediniz. Sarı saçlar kırıkları çabuk belli eder. Saç kırıklığında, saçın kırıldığı yerden kesilmesi doğru olandır. Sarı saçlarınızı tararken uçtan dibe doğru taramanız gerekmektedir. Aksi takdirde saçlarınızda matlaşma ve kırıklar oluşabilir. Sarı saçlarda kırıklar çabuk belli olmaktadır.

Devamını Okuyun »

Blake Lively Sarı Saç Renk Tonları


Gossip Girl yıldızı Blake Lively bayanlarımızın beğenisini kazanıyor. Sarı Saç Rengi tonu ve saç modeli zarifliği ile kızlarımızın ilgisini çekmektedir. Blake Lively nin zarif saç modelleri ve sarı saç rengi tonunun örneklerini sizlere sunuyoruz.  En çok tercih edilen bal renkleri Blake Lively ile gündeme gelmiştir. Bal tonlarını bir çok saç modeli ile bütünleştiği bir galeri ile örnekler veriyoruz. Bal rengi harici, platin ve sarı tonlar ilede Blake Lively sık sık görülmektedir. Eğer cilt tonunuz buna uygunsa kullandığı saç renkleri örneklerini sizde deneyebilirsiniz. Aşağıdaki örnekleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

   
 

Sarı Saç için En iyi Örnek Blake Lively

Devamını Okuyun »

2011 Saç Renkleri


Yeni Yıla yeni saç renkleri ile girin! 2011 e başlarken sizde saçlarınızda trend renkler görmek istemezmisiniz? yeni yılda yenilik yapmanın uğur olduğuna inananlar? saçlarınızın renklerinden başlayabilirsiniz değişime.. işte size 2011 in çarpıcı saç renkleri! 2011 yılında trend olmuş sarı ve kahve tonları, röfle ve gölgelerden oluşan örneklerimizi inceleyelim. Sıradışı mor ve mavi siyah röfleler genç kızların bu yıl oldukça ilgisini çekmiştir. Sarı tonlardan altın sarısı, bal tonları, karamel renkleri de bu yılın favori renklerindendir.
2011 saç renkleri için örnek resimleri aşağıda paylaştık. Kumral Tonları ve bal rengi tonu örneğini kendinize uyarlayabilirsiniz.

  

 

2011 Trendleri ; Sarı ve Kahve Tonları

Sarışın tonları ; bu yılın popüler görünümlerindendir. Sarı tonlarıda zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Ten renginize uygun mutlaka bir ton bulabilirsiniz. En popüleri bal rengi görünsede, platin, karamel, altın sarısı da çeşitler arasında bulunmaktadır. Eğer sarı saçları tercih etmiş iseniz üşenmemeli saçlarınıza iyi bakmalısınız.

Kahve tonları için ise; Genellikle her ten rengine uyumlu olduğu bilinmektedir. Renk itibari ile çok fazla bakım gerektirmez. Kış mevsimlerinde, Devamını Okuyun »

Sayfalar 1 ve 512345

Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Fındık kabuğu Kısa saçlar kimlere yakışır? Kahve Tonları Akaju Kahve Kuş yuvası topuz modelleri Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Bakır Kızılı Dore Rengi Nedir? Bronz Kahve Perçemli saç Çikolata Tonları Kahve Köpüğü Gelin Topuzu Balyaj Saç Kesimleri At Kuyruğu Saç Modelleri Gölge Kakül Modelleri Röfle Evde Saç Boyama Soğan Kabuğu Topuz Modelleri Kum Sarısı Karamel Kahve 2013 yaz saç modelleri Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Doğal yollardan saç parlatmak Küllü Kumral

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim