Uzun Saçlarda Koyu Kahve Tonları


Uzun saçlar üzerinde kahve renkleri nin nasıl durduğunu incelemek istedik. Uzun saç modelleri en çok kullanılan renkler sarı ve kahve tonlarıdır. Açıkcası uzun saçlarda da en çok bunlar hoş durmaktadır. Kahve tonları çok çeşitli ve zengin bir saç rengidir. Kumral, kahve köpüğü, koyu kahve gibi tonları kendi içinde tekrar açılmaktadır. Bir iki ton renk farkı kahve de çok fark etmektedir. Brozn ve koyu renkli tenlerde muhteşem durduğu gibi açık tenliler içinde kahve tonları saç renkleri oldukça yakışmaktadır. Çünkü doğal bir renk olduğundan uzun saçlarda güzel görüntü verir. Saçlarınızın bakımlı ve parlak olması, sağlıklı bir görünüm açısında da önemlidir. Çünkü uzun saçlarda mat saç, soluk sağlıksız bir saç görüntüsü görüntünüzü baştan aşağı değiştirir. Hoş olmayan bir saç modeliniz olur.

 

 Kahve Tonları ile Makyaj Önerileri

Kahve ve kumral saçlarda makyaj sade olabilir. Hatta sade makyaj ile çok masum ve hoş bir görüntü elde edilebilmektedir. Koyu kumral renklerde pembe tonlarında yapılan makyaj güzel bir imaj yaratmaktadır. Örnek verecek olursak kahve veya gri tonlarında rimel kullanılmalıdır. Pembe tonlarında ruj kahve veya pembe tonlarında allık kullanılması uygundur. Sarı tonlarda fondöten de kahve saçlarına uygun olmaktadır. Uzun saçların bakımı zor olmaktadır fakat kahve saç renkleri kırıkları ve yıpranmış saçları belli etmemektedir. Uzun saçlar için kahve tonu güzel bir renk olabilir.
  

Devamını Okuyun »

Kahve Köpüğü Saç Renkleri


Son günlerde kahve köpüğü saç renkleri çok favori oldu. Bu yıl kahve tonlarının ağır bastığını açıkca görebiliyoruz. Kahve tonlarının kahve köpüğü renkleri bal köpüğüne yakın fakat biraz daha koyusudur. Buğday tenliler de ve esmer tenlilerde oldukça güzel görünmekte ve Bakımı daha kolaydır. Kahve köpüğü renk tonunu Palette Saç Boyası 8-65 numaralarında bulabilirsiniz. Palette de iki seri var. Deluxe olan biraz daha koyu bir ton olduğunu bilmenizi isteriz. illede makyaj isteyen bir saç renkleri değildir. Yüzü yorgun göstermez. Günün her saati enerji dolu bir görüntü vermektedir. Evde iki boya gerektirebilir. Boyanın ne üzerine yapıldığı önemlidir. Fakat kuaförler direk rengi tek seferde yakalıyor. Gün geçtikçe biraz açabiliyor. Işıltılı bir renk tonudur. Parıldayan ve göz alıcı bir renktir. Göz alıcı yansımaları vardır. Doğal görünümlü ve beyazları kapamada oldukça başarılıdır.

 

Kahve Köpüğü Nasıl bir Renktir?

Kahve köpüğü saç renklerinde bal köpüğüne benzerliği göre daha fazla bakır tonları mevcuttur. Bu renk tonlarında ilk boya yaptığınızda capicino rengine benzer daha sonra boya aktıktan sonra bakırlıkları daha belirginleşerek bal köpüğüne doğru yaklaşır. Çokta makyaj gerektirmeyen bir renk tonu olarak göze çarpmaktadır.  Kahve köpüğü en açık kahve tonudur 8,65 numaralı tonlar açıktır. Yansımaları sarı olmaktadır. Bal köpüğü nün bir ton daha koyusudur. içerisinde bakır ışıltılar bulunmaktadır. Çok canlı güzel bir renktir.  Saçlarınız koyu renklerde ise biraz daha koyu sonuç alırsınız. Açık renk üzerine kutudaki rengin aynısını yakalarsınız. Kusursuz olmasını istiyorsanız kuaföre gitmeniz gerekir. Çünkü tam olarak bu tonu evde yakalayamazsınız. Önce renk açıcı ile saç boyatınız akıtılır daha sonra saçlarınıza saç boyası uygulanır. Her ten rengine uygundur. Fakat Buğday tenliler için ideal bir tondur.
 
Devamını Okuyun »

Çikolata Saç Rengi Tonları


Çikolata kahve saç renkleri bir çok cilt tonuna ve renk tonu seçeneği nedeni ile bir çok kadının favoridir. Bir çok renk tonu gibi çikolata renk tonlarıda doğadan renklerini almıştır. Genelde bu renkleri uzmanlarımız üç tona bölerler. Bitter çikolata rengi, sütlü çikolata ve orta çikolata olarak adlandırırlar.  Orta tonlardaki renkler genelde koyu ciltler için birebirdir ve kısmen saçı parlak bir yüzey oluşturur. Saçlar donuk olmaz parlar.

Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları
Bitter çikolata saç renkleri, bazen siyah saç renkleri ile ayırt etmek zor olabilir. Bu renk siyah ile kahverengi arasında bir renktir. Gölgeyi andırır. Bronz ve buğday tenliler için ideal bir renktir. Parlak ve bakımlı görünür. Hacimli katar. Diğer rengimiz ışıklı çikolata rengi karameli andırır. Kahve gölgeler atılmış gibi görünmektedir. Saçı parlak gösterir. Canlı bir renktir ve kahvenin açık tonudur.
Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Devamını Okuyun »

Sayfalar 1 ve 812345678

Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Balyaj Kum Sarısı Saç Kesimleri Fındık kabuğu Karamel Kahve Röfle Soğan Kabuğu Dore Rengi Nedir? Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Perçemli saç Kakül Modelleri Çikolata Tonları Kahve Köpüğü Evde Saç Boyama Bronz Kahve Topuz Modelleri At Kuyruğu Saç Modelleri Gelin Topuzu Bakır Kızılı Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Kuş yuvası topuz modelleri Doğal yollardan saç parlatmak Küllü Kumral Akaju Kahve Kahve Tonları Gölge 2013 yaz saç modelleri Kısa saçlar kimlere yakışır?

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim