Trend Saç Renkleri


Sizler için 2010 – 2011 yıllarının en trend saç renkleri ni bir araya topladık. Sarı saçlar, kumral, fındık kabuğu renklerinin yoğunluğundaki renklerde ton farklılıkları bulunmakta. Sonbaharın saç rengi fındık kabuğu ve kumral tonlarıdır. Güneş ışınlarının az olduğu mevsimde koyu renkler kullanılabilir. Yazın koyu renkler  güneşlerden açarken  kışın bu tonlar rengini korur. Saçlarınızı yıkarken renk koruyucu şampuanlar tercih ederseniz saç renginiz çok açmaz. Bu yılın trend renklerinden oluşan galerimiz aşağıdadır. Örneklerdeki resimlerde altın sarısı, kumral tonları ve soğan kabuğu ile birlikte fındık kabuğu tonlarını bulacaksınız. Bu yıl en çok tercih edilen saç rengi trendleri arasında olanları seçerek sizlerle paylaşıyoruz.
Saç güzelliğini vurgulayan en büyük etkenin saç renkleri olduğunu düşünürsek trendleri takip etmemiz gerekmektedir.
  Trend Saç Renkleri Trend Saç Renkleri

2011 Kış Trend olan Saç Renkleri

2011 kışında muhteşem görünmek istemezmisiniz? Eğer cevabınız evet ise bu yılın trendlerine bir göz atalım isterseniz. Bu yıl sonbaharda kızıl tonlara ağırlık verildiğini görüyoruz. Birazda daha pastel renklerinden fındık kabuğu da çok sık kullanılan tonları arasındadır. Altın sarısı ve sarı tonlarda renkler ise yine çok tavsiye edilen saç boyaları olmuştur.  Kendinize uygun saç rengini belirlerken doğallıktan uzaklaşmamanızı öneririz.

Trend Saç Renkleri Trend Saç Renkleri

Sarı tonlar; arasında, platin, altın bal rengi gibi tonlar özellikle buğday tenli ve açık tenli bayanlar için en uygun renkler arasındadır. Sarı saçın bakımı tabiki zordur. Eğer tercihiniz sarı saçlar ise kesinlikle tembel olmamalı onlara iyi bakmalısınız.
Kahve Tonlar; Çikolata, karamel kahve, kızıl kahve, bakır kahve gibi renkler bu yılın çarpıcı renkleridir. Uzun şaçlar için bakımı biraz zor olsada saç rengin koruyucu şampuan ile yıkamanız yeterli olacaktır.
Siyah Tonlar; Soluk tenli bayanlar için uygun bir renk tonudur. saç rengi ile cilt tonu arasındaki kontrast yakalanmalıdır. Gözler belirginleşirse daha güzel bir görünüm elde edilir.
Kızıl Tonlar; Sıcak ve eğlenceli bir renk tonudur. Her zaman trend renkleri vardır. Bunların en başında bakır kızıl, irlanda kızılı, kahve kızıl tonları, akaju kahve gelmektedir.

Trend Saç Renkleri


Kategori : Kumral-Kahve Tonları, Saç Renkleri
Etiketler :Yorum Yazın

Mesajınız


Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

At Kuyruğu Saç Modelleri Kahve Köpüğü Röfle Karamel Kahve Küllü Kumral Soğan Kabuğu Çikolata Tonları Gelin Topuzu Balyaj Bronz Kahve Akaju Kahve Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Topuz Modelleri Evde Saç Boyama Kısa saçlar kimlere yakışır? Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Kum Sarısı Perçemli saç Kahve Tonları Bakır Kızılı Saç Kesimleri Doğal yollardan saç parlatmak Kuş yuvası topuz modelleri 2013 yaz saç modelleri Fındık kabuğu Dore Rengi Nedir? Kakül Modelleri Gölge

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim