Saçlarda Örgü Modası


Örgü saç modası bu yılda yine gündeme geldi. Bizde sizler için öne çıkarılmış örgülerden örnekler sunuyoruz. Günümüzün trendine uygun olarak modernleştirilmiş örgü saç modelleri okulda ve işe giderken rahatlıkla kullanabileceğiniz stillerdir. Fakat aralarındaki bazı modeller trend ve partiler içindir. Çok sayıda örgü saç tekniği vardır. Bunlardan en çok göze çarpan ince örgüler yani fransız örgüsüdür. Bu tür saç modelleri abiye olarak kullanılır ve çok şık görünmektedir.

 Örgü saç modelleri Örgü saç modelleri

At Kuyruğu Örgü Modelleri

Klasik at kuyruğu modellerinden örgü stilleri oluşturalabilir. Eğlenceli basit ince bir örgü at kuyruğu modellerinde oldukça modern bir görünüm elde edilir. Bu tip stillerde kalın balık sırtı modelleri de uygulanabilir. Masum bir görünüm elde edilir.  Ayrıca örgü saçlar bandana ve saç bandı ile çok şık görülmektedir. Saçlarınıza ince bir örgü yapar bandana kullanırsanız oldukça modern çağdaş bir görünüm elde edersiniz.

Örgü saç modelleri  Örgü saç modelleri

Devamını Okuyun »

Saç Kesimleri ve Renkleri


Saç Kesimleri ve Renkleri, yayınlarımıza devam ederken sizlere en tok renkleri sivri kesimlerden örnekleri, kıvırcık saç modelleri örneklerini, su dalgası, tost saçlar gibi kesimlerden oluşan galerimizi sunuyoruz. Hangi saç kesimlerinde hangi renk kullanılır sizlere bunlardan örnekler sunacağız. 2011 Favori saç kesimleri yandan tutamlı modeller ve dalgalı modelleri tercih ediniz. Düz saçlar ve abiye modelleri için yandan topuz modeller ve yandan saç toplama modelleri bu yılın en çok tutulan saç modelleri arasındadır. Bu yıl uzmanlar bir birinden güzel stiller geliştirdiler. Aşağıda örneklerde inceleyeceğiniz abiye saç modelleri ve kıvırcık örnekleri göreceksiniz. 2 Resimde gördüğünüz koyu kahve kızılı saç rengi kendine güven veren bir iş kadını havası yaratmıştır. Bu modeli kuaförünüze tarif ettiğinizde kolayca yapabilirsiniz. 
 Saç Kesimleri ve Renkleri Saç Kesimleri ve Renkleri

En  iyi Saç Kesimi Nasıl Olmalıdır?

Saç kesimi zordur. Çoğu insan yeni bir saç kesim modelinden korkarlar.  Bir çoğumuz aynı saç şeklini korumak için çaba sarfederiz. Bir model tuttururuz yıllardır onu kullanırız. Aslında yeni bir seçim yapmak illede kötü olacak anlamına gelmezler. Biraz internette araştırma yaparsanız ve kuaförünüze danışırsanız size yakışacak saç kesim modelini mutlaka bulacaksınız. Saç kesiminizi belirlerken yüz şekliniz, saç yapınız önemli rol oynamaktadır.
Saçınızı birden kısa kestirmeyin veya birden uzatmayın fakat saç uzunluğunuza uygun farklı bir model değişikliği mutlaka yapmalısınız. Dikkat etmenizi gerektiren en önemli olay şudur. Başkasında gördüğünüz beğendiğiniz bir saç modelini yaptırdığınızda size uygun olmayabilir. Sizde o çekiciliği vermeyebilir. Size yakışmayabilir. Her insanın kendine özgü  bir yüz şekli, bir alın yapısı bir burun yapısı vardır bunları göz önünde bulundurmadan saçlarınızda değişikliğe gitmemelisiniz veya size en uygununu bulmalısınız. 
  

Devamını Okuyun »

Abiye Saç Modelleri


Geçen gün yapılan saç modelleri fuarından seçmeler. Abiye Saç Modelleri, düğün ve nişan törenlerinizde, özel gün ve gecelerde, iş yemeklerinde kullanabileceğiniz sizlere özel seçkin modeller arasında kakül modelleri, saç toplama şekillerinden farklı örnekler, trend örgü stilleri ve topuz modelleri bulunmaktadır. Bir birinden güzel abiyeler için sitemizde bolca örnek bulunmaktadır.Örneklerde gördüğünüz üzere Yuvarlak bir kuş yuvası taç şeklinde örülen bir fransız örgü stili ve arkada şekilli toplanan saç modelleri çok şık ve modern dünyanın bir simgesi gibi durmaktadır. Bu şekilde uygulanan abiye saçları nişanbaşı ve düğün saçı olarak kullanılabilmektedir. Evde yapamayacağınız bu saçlar için mutlaka bir kuaföre gitmelisiniz. İyi bir kuaför sizi gideceğiniz davete güzelce hazırlayabilir. Arkada toplanan bir platin renklerinde saç modeli örneği de iş yemekleri ve mezuniyet törenleri için uygun bir saç modeli olarak görülmektedir.

 

 

Hangi Saç Modeli  için Hangi Saç Rengi Uygundur?

Çok sık karşılaştığımız bu soru için şöyle diyebiliriz. Kahve tonlarında bir saç renginiz var ise toplama modelleri ve örgü, topuz modelleri gibi saçlar için uygundur. Eğer güzel bir sarı saça sahip iseniz. Saçlarınızı toplamayın. Salın ve uzun saçlarınızın havası ve hacimleri sizlere iyi bir görüntü kazandırsın. Eğer saçlarınız kısa ise rengi önemli değildir. Kısa saçlar için çok seçenek yoktur. Bu yüzden nikah, düğün ve nişan gibi törenler için en azından saçınız orta boy olarak uzatılmalıdır. Uzun saçlar için daha çok saç modelleri alternatifleri bulunmaktadır.

Devamını Okuyun »

Sayfalar 1 ve 3123

Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Perçemli saç Kahve Tonları Kahve Köpüğü Küllü Kumral Fındık kabuğu Çikolata Tonları Dore Rengi Nedir? Gelin Topuzu Karamel Kahve Topuz Modelleri Soğan Kabuğu Doğal yollardan saç parlatmak Kısa saçlar kimlere yakışır? Gölge Kuş yuvası topuz modelleri At Kuyruğu Saç Modelleri Kum Sarısı Bronz Kahve Saç Kesimleri Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Balyaj Akaju Kahve Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? 2013 yaz saç modelleri Röfle Kakül Modelleri Bakır Kızılı Evde Saç Boyama

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim