Kumral Saç Renkleri


Saç Renkleri  kreasyonumuza Kumral Saç Renkleri ile devam ediyoruz. Orta, kısa ve uzun modellerden oluşan örnek resimlerimize tıklayarak büyütebilirsiniz. Bildiğiniz gibi bu yıla damgasını vuran saç renkleri kahve tonları olmuştur. Kahve tonu diyince aklımıza ilk kumral saç renkleri gelmektedir. Kumral tonları çok sade ve masum bir saç rengidir. Saç boyası seçerken önünüzde zengin bir renk paleti bulunmaktadır. Çünkü kahve tonları en zengin çeşitleri olan saç boyalarıdır.

Hangi Cilt Rengi Uygundur?

Kumral tonları ve kahve tonları için en uygun buğday tenliler ve koyu tenlilerdir. Eğer beyaz bir cilt rengine sahipseniz açık kumral tonlarını tercih edebilirsiniz. Koyu kumrallar için açık ten uygun değildir. Kumral renkleri biraz olgun gösterebilir o yüzden genelde iş kadınları ve olgun yaştaki bayanların tercihi olmuştur. Günümüzde bu renk tonlarının modernleşmiş versiyonları mevcuttur. Kahve köpüğü gibi alternatifler gençler için uygundur.

 Kumral Saç Renkleri Kumral Saç Rengi

Bu yılda damgasını vuran kahve tonları ve kumral saç renkleri için en uygun saç modeli şu diyemeyiz. Kısa ve orta saçlarda da güzel durduğu gibi uzun saç modelleri içinde uygun bir renk tonudur. Saç bakımı çok kolaydır. Yıkadıkça açılması problem olmayan bir renk tonudur. Saçlarınıza renk koruyucu şampuan kullanmanız yeterli gelebilmektedir. Kırık veya hacimsiz saçları belli etmez. Saçlarınızdaki hataları örten bir ton olduğu için tercih sebebi olabilir.

Hangi Mevsimde Kullanmak Uygundur?

Kumral tonları mevsim olarak sonbahar ve kış mevsimleri için daha uygundur. Tabiki her mevsim kullanılabilir fakat bayanlarımız kış mevsiminde tercih etmektedir. Çünkü koyu tonlar yağmurda ıslanan saçları çok ıslak göstermemekle beraber rüzgarın getirdiği tozlar koyu tonlarda hem belli olmamakla birlikte hemde saç bakımı kolay olduğu için saçlarınıza zarar vermemektedir. Kahve saç renkleri ile her türlü kıyafet giyebilirsiniz. Kıyafette renk seçmediği gibi makyaj stillerinde ve makyaj renklerinde de çok renk seçmemektedir. koyu renk olduğu için her türlü rengi kaldırabilmektedir. Kırmızı allıklar, kırmızı rujlar, mavi veya yeşil  bir göz makyajı ideal gibi durmaktadır. Örneklerde birden fazla makyaj rengi olduğunu görmektesiniz. Bunları inceleyerek karar vermeniz doğru olandır.
 Kahve Tonları Kumral Kahve Tonları


Kategori : Bayan Saç Modelleri, Kumral-Kahve Tonları, Saç Modelleri, Saç Renkleri
Etiketler :


Yorum Yazın

Mesajınız


Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Dore Rengi Nedir? Kahve Köpüğü Fındık kabuğu Balyaj Perçemli saç Kuş yuvası topuz modelleri Kahve Tonları Kum Sarısı Çikolata Tonları At Kuyruğu Saç Modelleri Saç Kesimleri Evde Saç Boyama Gelin Topuzu Akaju Kahve Bronz Kahve Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Röfle Bakır Kızılı Topuz Modelleri Küllü Kumral Doğal yollardan saç parlatmak Kısa saçlar kimlere yakışır? 2013 yaz saç modelleri Soğan Kabuğu Karamel Kahve Gölge Kakül Modelleri Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır?

webstat Copyright © 2014 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim