Kıvırcık Saç Modelleri


Bugünkü galerimizde Kıvırcık Saç Modelleri, sarı ve ballı bisküvilerden oluşmaktadır. İnsanlar kıvırcık saçlarını ya düzleştirmeye çalışır veya düz olan saç modelleri ni kıvırcıklaştırmaya çalışmaktadır. Bazılarımız kıvırcık saçları şikayet ederken bazılarımız ise saçlarınızı kıvırcıklaştırmak isterler. Kıvırcık saça sahip olanlar saçlarına uygun model bulamadığından yakınırlar. Özellikle evlenirken veya bir davete giderken bir abiye modeli kullanamayacağını düşünürler. Aslında durum böyle değildir. Sizlere de uygun modeller vardır.

Aslında kıvır kıvır bukleler sizin saçlarınızın hacimli ve dolgun olmasını sağlarlar. Bu yüzden kıvırcık saçlar güçlü ve sağlıklı olmaktadır. Sizler için kıvırcık modelleri üzerine bir galeri sunuyoruz. Bakımlı kıvırcık saçlar çok kıvır kıvır olmazlar daha düzgün bir buklelere sahip olurlar. Eğer saçlarınızı beğenmiyorsanız görüntüsü ile ilgili bir problem olduğunu düşünüyorsanız saçlarınızı bir saç şekillendiricisi ile şekillendirin. Bukleleri düzleştirebilirsiniz. Kıvırcık saç modelleri için bakımında şart olduğunu asla unutmayın. Çünkü saç bakımı bukleleri kabarık olmasını engeller. Saç bakım kremleri ve spreyleri kullanmayı unutmayın.

Kıvırcık Saç Modelleri  

Saçlarımızı Nasıl Düzleştirebilirim?

Kıvırcık saçlara sahip olan ünlülerimiz bulunmaktadır. Çok güzel modeller ve şekiller vererek, saçlarını güzel görünmesini sağlamayı her zaman başarmışlardır. Sizlerde umudunuzu yitirmeden saçlarınıza bakım uygulayarak saçlarınızın şekillendirme işlemine başlayabilirsiniz. Kıvırcık saçları düzleştirme işlemine defrize denir. Defrize ile saçlarınızı uzun süreli düzleştirerek istediğiniz abiye saç modelleri uygulamasını yapabilirsiniz. Brezilya fönü ise saçlarınıza 6 ay süre ile düz görünmesini sağlamanızda yardımcı olabilir. Sizde kalıcı fön çektirerek 6 ay rahat edebilirsiniz. Bu altı ayda istediğiniz saç modellerini kullanabilirsiniz. Fakat biz yine de saçlarınızı buklelerinizle doğal kullanmanızı tavsiye ederiz Örneklerde gördüğünüz kıvırcık saçlardan oluşan saç şekilleri ni incelemenizi tavsiye ederiz.
 

Hangi Saç Renkleri uygundur?

Kıvırcık saçlar için uygun saç renkleri önemsizdir. Çünkü saçınıza göre değil cilt ve gözlerinize göre saç rengi seçmenizi öneririz. Beyaz tenli kıvırcık saçlara sahip iseniz kahve köpüğüne ne dersiniz? Kestane renkleri, kahve kızılı ve beyaz tene sahip iseniz siyah bir kıvırcık saç size yakışacaktır. Gözlerinizin renginin belirgin olmasını istiyorsanız buna uygun bir saç rengi seçerek gözlerinizin çevresine belirgin bir göz makyajı uygulamanız gerekmektedir. Unutmayın ki makyaj stiliniz göz ve saçınızın rengine belirginleştirebilir. Kıvırcık saçlara sahip iseniz bunalmayın. Kıvırcık saç modelleri mize göz atın.  

Kıvırcık Saçlar Kıvırcık Saç Şekilleri


Kategori : Bayan Saç Modelleri, Saç Modelleri
Etiketler :


5 Yorum “Kıvırcık Saç Modelleri”

 1. sanene com | 26 Oca 2009 , 07:37

  güzel saçmodelleri

 2. merhaba | 17 Tem 2009 , 05:15

  baştan 5.sıradaki saç rengi nedir öğrenebilirmiyim lütfen çok hoşuma gitti

 3. elif | 27 Ara 2009 , 03:15

  baştan 5.sıradaki saç rengi nedir öğrenebilirmiyim lütfen çok hoşuma gitti

 4. elif | 27 Ara 2009 , 08:14

  baştan 5.sıradaki saç rengi nedir

 5. şefika | 30 Nis 2010 , 03:27

  çok güzel saç modelleri var ve rekleride çok hoş.baştan 5 inci sıradaki saç renginin adını ögrenebilirmiyim.bide hafif kumral tene gidermi?cevaplarsanız sevinirim :) ))

Yorum Yazın

Mesajınız


Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Akaju Kahve Bronz Kahve Kakül Modelleri Soğan Kabuğu Fındık kabuğu Doğal yollardan saç parlatmak Kum Sarısı Kahve Tonları Karamel Kahve Dore Rengi Nedir? Gölge Röfle Gelin Topuzu Kahve Köpüğü Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? 2013 yaz saç modelleri Çikolata Tonları Küllü Kumral Bakır Kızılı Topuz Modelleri Perçemli saç Balyaj Saç Kesimleri Kısa saçlar kimlere yakışır? At Kuyruğu Saç Modelleri Kuş yuvası topuz modelleri Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Evde Saç Boyama

webstat Copyright © 2014 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim