Gelin Topuzu Saç Modelleri bayanlarımızın en özel günleri yani düğün törenlerinde onların güzelliğine güzellik katarak daha çekici hale gelmesi, dikkat çekmesi ve güzel görünmek isterler. işte o günler için sizlere güzel gelin topuzları örnekleri ve topuz çeşitleri görülmektedir. Artık yandan topuzlar, tepede yapılan topuzlar daha favoridir. Eskisi gibi klasik topuzlar pek tutulmaktadır. Uzmanlar her geçen gün yeni stiller yaratmaktadır. Sizlere bazılarından örnekler sunuyoruz.  Her genç kız hayal eder, beyaz gelinlik giymek, düğününde, nikahında o özel gününde kendinin en güzel kız olduğunu düşünür. En çok rağbet gören saç modelleri arasında şüphesiz gelinbaşıdır. Düğün sezonunun gelmesi de kızlarımızı heyecanlandırmış olmalı, Şüphesiz gelin saç modelleri bir gelinin güzel olması için en belirgin etkenlerden bir tanesi. Tabi gelin tacı veya saç aksesuarıda önemli olmalı.
 

Nasıl Bir Tercih Yapmalı?

Gelinbaşı modelleriiçin araştırma yaptıysanız görmüş olmalısınız, en çok kullanılan Topuz modelleri ve Abiye saç modelleri dir. Günümüzde modern topuzlar ve örgülü saçlar gelinlerimiz için favori durumundadır. Örgüden saç yapılabilir. Fransız örgüsü kullanılabilir. Kendinize yakışan saç modelleri ni tercih etmeniz gerekmektedir. Bunun için yüz yapınız, cilt renginiz ve giydiğiniz gelinliğin duvağınıda göz önünde bulundurmak zorundasınız. Nasıl bir gelin taçı veya aksesuarı seçeceğinizde size kalmış, çiçek aksesuarları çok sık kullanılmaktadır. Gelin taçı ise örneklerimizde de göreceksiniz arkadan toplanan saçlar için, kaküller için üstten topuzu tutturmak için ideal aksesuarlar arasında en başta gelmektedir. Sizler saçınızı ne kadar gösterişli, alımlı yaparsanız o kadar dikkat çekersiniz.
Gelinbaşı ModelleriGelin Saç Modelleri 

Tercihte Öncelik Sırası Neye Verilmeli?

Gelin saç modelleri bulmadan önce kendinize bir gelinlik modeli beğenmeniz daha doğru olur. Daha sonraki aşama ise gelinbaşı ve makyaj stilinizi belirlemek olmalıdır.  2011 yılındaki saç  modasında örgülü stillerden oluşan topuzlardan çok modern ve eşsiz bir görünüm elde edilebilmektedir. Makyaj stilinizde ise saç renginize göre renk belirlemeniz en doğru olandır. Sarı veya açık kahve tonları için pembe tonlarda makyaj güzel durabilir. Eğer gözleriniz renkli ise göz çevresini kapsayan mavi tonlarda makyaj yapılabilir. Örneklerde verdiğimiz saç modelleri ni nişanbaşı olarakta kullanabilirsiniz. Eğer saçlarınızı boyatmak istiyorsanız düğün tarihinizden en az 20 gün önce boyatmayı tercih edin. Çünkü saç renginiz iyice aksın tam olarak otursun ondan sonra saç modelinizi yaptırın ki daha güzel birşey yakalanabilsin. Genç kızlarımızı tebrik eder güzel bir düğün töreni geçirmenizi dileriz. Heyecanınızı yenmeyi unutmayın.  

Gelin SaçlarıGelin Saç Modelleri

Etiketler: 47 Okunma 12 Oca 2009

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • admin
   admin 18 Ocak 2009

   deneme

  • admin
   admin 18 Ocak 2009

   nnmm


Sen de Yorumla!