Çikolata Saç Rengi Tonları


Çikolata kahve saç renkleri bir çok cilt tonuna ve renk tonu seçeneği nedeni ile bir çok kadının favoridir. Bir çok renk tonu gibi çikolata renk tonlarıda doğadan renklerini almıştır. Genelde bu renkleri uzmanlarımız üç tona bölerler. Bitter çikolata rengi, sütlü çikolata ve orta çikolata olarak adlandırırlar.  Orta tonlardaki renkler genelde koyu ciltler için birebirdir ve kısmen saçı parlak bir yüzey oluşturur. Saçlar donuk olmaz parlar.

Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları
Bitter çikolata saç renkleri, bazen siyah saç renkleri ile ayırt etmek zor olabilir. Bu renk siyah ile kahverengi arasında bir renktir. Gölgeyi andırır. Bronz ve buğday tenliler için ideal bir renktir. Parlak ve bakımlı görünür. Hacimli katar. Diğer rengimiz ışıklı çikolata rengi karameli andırır. Kahve gölgeler atılmış gibi görünmektedir. Saçı parlak gösterir. Canlı bir renktir ve kahvenin açık tonudur.
Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları
Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları Çikolata Saç Rengi Tonları
Çikolata Saç Rengi Tonları


Kategori : Kumral-Kahve Tonları, Saç Modelleri, Saç Renkleri
Etiketler :2 Yorum “Çikolata Saç Rengi Tonları”

  1. tuğçe erzurumluoğlu | 11 Şub 2012 , 16:21

    merhabalr sitenzi yeni keşfettim.ve saç renkleri ile ilgli köşenizi okudum. ben de açık çikolta kahve renklerni bğenyorum. yani bazı kuaföre begendgm rengi gtöstrnce çikolta kahve dyor. ama bazı gttgm iyi kuaförlern de çikolta khve dynce çok kızıllı yda koyu bir renk anladgnı dşünyorum.Nasıl tarif etmeliym? çnkü katalogta yapay saç telindende anlaşılmıyor.Ya ben çoğu kşide güzel sıcak khve tonlrı göryorum ama kuaföre o rengi anlatamyorm tam olarak.hatta bkç foto bulmaya çalıştım.okdr arştrdm netten.tam beğendgne yakın foto da bulmak mümkün değil. ancak bikç fto buldum. o renkleri size atsam. o renkler ton olarak neye denk geliyor. bna yardımcı olablrmsnz. o fotoları size atmam mümkünmü. bi mail adresnz var mı?

  2. tuğçe erzurumluoğlu | 17 Şub 2012 , 09:16

    bana istemedgm halde bir çikolta kahve rengi yapıldı..koleston perfect 7/77 tonu. baya kahvesi yoğun geldi bana. hatta kahve gibi bile gelmedi bana. biraz kızıllı gözüktü gözüme. siz karameli andıran ışıklı çikolata demişsiniz o nasıl elde ediliyor acaba? ben çikolata kahve hiç istemedigim halde böyle yapıldı.Ve saçım açma işlemi gördü.ben kumral tonunda açık bir renk istiyordum.kumral kahve gibi.Ama sıcak bir renk istiyordum. Şimdi nasıl döncem napcam bilmiyorum.Çikolata kahveyle alakalı bir resim bile göstermedim adama. bu çok yoğun bir renk ve koyu. daha ilk boyamada böyle bişey oldu. ben düzenli boyatarak güzel bi renk otursun istiyordum saçımda. napabilirim.

Yorum Yazın

Mesajınız


Saç Renkleri Yazıları

Saç Renkleri Yorumları

Etiketler

Bakır Kızılı Fındık kabuğu Dore Rengi Nedir? Kuş yuvası topuz modelleri Karamel Kahve Kakül Modelleri Saç Kesimleri Kum Sarısı Evde Saç Boyama Soğan Kabuğu Küllü Kumral At Kuyruğu Saç Modelleri Perçemli saç Kahve Köpüğü Doğal yollardan saç parlatmak Çikolata Tonları 2013 yaz saç modelleri Topuz Modelleri Bronz Kahve Gelin Topuzu Akaju Kahve Okul Saç Modelleri Nasıl Olmalıdır? Kısa saçlar kimlere yakışır? Kahve Tonları Röfle Örgü Saç Modeli Nasıl Yapılır? Balyaj Gölge

webstat Copyright © 2015 Saç Renkleri.| Wordpress | Xhtml | Css | Gizlilik Sözleşmesi | İletişim